Pirates II.

20. listopadu 2014 v 15:46 | Kiri |  Fairy Tail
Druhý díl Pirates :). Snad se bude líbit. Gomenasai, že nevydávám články moc často, nějak nemám inspiraci :D. Hezké čtení :). *Kiri*

Druhý den ráno se nová posádka setkala na lodi Fairy Tail. Loď byla vcelku velká a vyjímali se zde černé plachty s modrým znakem pirátského cechu Fairy Tail. Erza stála za kormidlem a sledovala novou posádku. ,,Hej, zjistila sem, že dneska v noci bude vyplouvat obchodní loď z vedlejšího přístavu. Počkáme ve sklaním průplavu, musí tamtudy proplout. Přepadneme je." Řekla jejich první plán a všichni zajásali. ,,Šéfko, šéfko! Tohle musíš vidět!" Rozeběhl se za ní z ničeho nic Alzack a v ruce držel nejnovější vydání novin. Na titulní straně byla fotka rozbité lodi s mrtvými těly. ,,Eleven ghost znovu zaútočili. Podepsali se!" Přečetla nahlas titulek a přečetla si článek. Zalapala po dechu. ,,Alzacku, nepatřil Blue Pegasus mezi nejsilnější piráty?" Zeptal se Gray zamračeně. Střelec přikývl a nasucho polkl. ,,Zdá se, že máme nové nepřátelé." Poznamenal Natsu a zasmál se. ,,To bude zajímavý. Eleven ghost jo? Duchové a víli mm to zní dobře." Pokrčil rameny Gajeel a zasmál se svým smíchem typu Gehe. ,,Posádko, připravte se na vyplutí. Naložte zásoby jídla, pití a dalších věcí." Rozkázal Gray a všichni se dali do práce.
Mezitím na lodi Eleven ghost:
,,Ó? Jsme na titulní straně novin šéfka. Nepřitáhne to pozornost?" Ozval se Scorpio a Lucy se zasmála. ,,Scorpio-chan, nemáš snad nic na práci?" Zeptala se Lucy a v jejích očí se blyštila touha po krvi. Pirát polkl a odešel na palubu. ,,Kdo bude další cíl? Naše lupy začínají být celkem uspokojující." Zazubila se šéfka lodi a upravila si černý klobouk na hlavě. ,,Lucy-sama, má mise dopadla úspěšně. Připlul sem jistý pirátský cech. Říkají si Fairy Tail. V jižním moři a v severním ledovým oceánu byli proslule známí jako krvelačné víly. Myslím, že by po nějakém čase stáli za naší pozornost." Podala hlášení růžovlasá modrooká dívka v černé sukni, v bílé košili a s černou kravatou kolem krku. ,,Virgo, teď připravte strategii na porážku Lamia Scale. Nudím se a víš co znamená když se nudím?" Sykla Lucy a natáhla se pro knížku, kterou otevřela a při svitu svíčky si začala číst. Virgo se uklonila a odešla na palubu. ,,Hej, dneska večer porazíme další pirátský cech, připravte se na bitvu. A tentokrát loď pošleme na dno." Vyhlásila Virgo a posádka zajásala. Z lodi byla cítit krvelačnost.
Loď Fairy Tail:
Loď vyplula a na palubě panovala zábava. Erza stála za kormidlem a vítr rozcuchal její rudé vlasy. Natsu se zrovna pral s Grayem. Všechno vypadalo v pořádku. Loď zakotvila v průplavu a teď zbývalo čekat. Čekání si krátili hraním karet, zpíváním námořních písniček a chlastáním alkoholu.
,,Hej, nechceme aby nás kořist slyšela na sto honů. Zase se ztište jo?" Osočila se na ně Erza a všichni ji bez váhání poslechli. Odmlouvat Erze se rovnalo sebevraždě. Čas letěl a se setměním připlula obchodní loď. Piráti tiše seskočili na jejich palubu kam chvilku předtím Levy hodila uspávadlo. Všichni stráže usnuli. Fairy Tail se přemístili na loď a začali nosit na svou palubu co nejvíce věcí.
Lup byl úspěšný. Aspoň si to Fairy Tailští piráti mysleli. Průplav zahalila hustá mlha. ,,Někdo se blíží." Zasyčel Natsu. Měl dobrý čich. ,,Kdo Natsu" vyzvídal Gray ostražitě. ,,Někdo zlej." Odpověděl neurčitě Natsu a oba dva s Grayem tasili meče. Alzack s Biskou si nabili pistole, Erza tasila své dvě šavle, Gray a Natsu se postavili s meči do bojové pozice. Levy v ruce držela plynové bomby. Maccao s Romeem nabíjeli kanóny. Elfam v ruce držel velkou ostnatou palici, která musela vážit tunu. Mira v ruce měla šavli a Cana? Zasunuté dýky mezi prsty se nebezpečně blýskali. Ani Gajeel nezahálel, měl dlouhou šavli a na druhé ruce měl na kloubech nasazený železný boxer.
Nedaleko od nich kotvila loď. Loď ponořená ve tmě. ,,Nenechte nikoho živýho." Zasyčela Lucy a sama se zvedla aby se připojila k vraždě. ,,Jen blázen se postaví Eleven Ghost." Zasmála se Virgo a všichni vyrazili na nepřátelskou loď. ,,Jsou tady." Zavrčel Natsu a začala krvelačná bitva. Nejdříve měli duchové náskok, ale když mlha odpadla, Fairy Tailští se jim dokázali vyrovnat. Aquaris bojovala s Canou, Aquaris bojovala též pomocí dýk. Obě dvě ženy bojovaly vyrovnanou bitvou. V tom Cana obdržela zásah od modrovlásky. Cana vyjekla bolestí, z boku se jí řinula krev a kapala dolů. ,,Ty mrcho." Zasyčela Cana a naštvala se. V tom Aquaris dostala několik škrábanců od brunety a bojovaly dál.
Elfman se utkal s Capricornem. Capricorn lehce uhýbal úderům palice, ale i bělovlásek dokázal bez problému udrážet údery Capricornova boxeru. Lucy seděla na zábradlí lodi a sledovala boje. Erza byla rovná s Virgo. Gray hravě porážel Sagittaruse. Maccao chránil Romea před Scorpionem. Biska s Alzackem zkoušeli sestřelit Lokiho, ale ten hravě uhýbal a útočil na Natsua. Mira se utkala s Taurusem, který přestože slintal nad jejím tělem, odráželjejí útoky. Cana padla k zemi, z boku a z končetin se jí řinula rudá krev.
Aquaris nechala soupeřku ležet a předstoupila před zaraženou Levy. Levy schytala pěstí do břicha. Zavřela oči, očekávala bolest. Aquaris se napřáhla a chystala se Levy probodnout dýkou. Ostří dýky však k sedící modrkovlásce nedorazilo. Levy otevřela oči, její srdce zaplesalo štěstím. Ostří dýky se s cinknutím zarazilo o meč. Gajeel se otočil na Levy. ,,Vezmi Romea a Maccaa. Vezměte zraněné do podpalubí. My to vyřídíme." Řekl a soupeřku odkopl. ,,A hlavně přežij." Dodal ještě a už začal útočit na Aquaris. Levy se pousmála a v očích měla slzy. ,Vrať se mi celý Gajeele." Řekla a už běžela splnit jeho rozkazy. Brzy padl i Capricorn, ale Elfman se sotva držel na nohou. Biska chtěla zaměřit na ležícího Capricorna, ještě žil. Když v tom jí někdo čapnul za vlasy. ,,Bisko!" Vykřikl její společník a otočil se. Ve svitu měsíce stála ona. Byla bosa a na sobě měla černé upnuté mini šaty. Blonďaté vlasy v drdolu a v očích měla chladnokrevnost.
,,Útočit z dálky? Srabáctví." Zavrčela Lucy a jednou ranou srazila Alzacka k zemi. Stejně tak vyřídila i Bisku. Ale nezabila je, na to jí připadali moc ubohý. Lucy jako bohyně pomsty sestoupila na palubu. Kolem nípanovala temná aura a v ruce svírala katanu. ,,Loki, seber Capricorna, Scorpiona a Sagittariuse s Taurusem, slaboši se nechali porazit. Vezmi je zpátky na loď a připrav se na odplutí. Dej mi pět minut." Zavrčela na Lokiho, který bojoval s Natsuem. Ten se naštval a zaútočil na Lokiho. Ale jeho meč chytila Lucy holou rukou. ,,Uklidni se. Já sem tvůj protivník." Zasyčela Lucy.
,,Když přišla slečna Lucy, nemáte nejmenší šanci." Zavrčel Loki a odvekl své poražené kumpány na kotvící loď. Virgo odrazila další Erzin útok. ,,Kdo jste?" Zeptala se růžovláska Erzy. Ta se zasmála. ,,Slyšela si někdy o Fairy Tailu?" Odpověděla Skarlet. ,,Jo, pirátská posádka která sem připlula za novým dobrodružstvím. Nejsilnější piráti v severním moři. Ovládli jste sever. Jste silní." Řekla Virgo a její protivnice se zasmála. ,,Jo, to jsme. Teď mi odpověz ty. Kdo je ta Lucy co bojuje s Natsuem?" Položila na oplátku otázku Erza. Virgo se zatvářila děsně vážně.
,,Mladá žena, která se jako dítě rozhodla být pirátem. Proč ptáte se? Její matka umřela a otec ji nesnášel. Mladá Lucy-san utekla z domova, ale zajali ji piráti. Zneužívali ji. Proto se stala pirátkou a vraždí pouze jiný piráty. Piráty ze srdce nenávidí. Je silná, učila se od nejlepších pirátů. Jsme její jediný přátelé. Prosím, neodsuzujte princeznu. Ale pochopte její bolest. Odplujte z tohoto oceánu a my vás nezabijeme." Vysvětlila Virgo tařeným hlasem. Erza vypadala překvapeně. Ohlédla se na bojující blondýnku. Její kamarádka měla pravdu. Dokázala se lehce vyhíbat Natsuovým útokům a sama útočila rychle a přesně. Kdyby proti ní stál někdo nezkušený a slabý, někdo kdo by nedokázal odrzait její útoky, byl by mrtvý dřív než by si to uvědomil.
Gray zrovna porazil s pomocí Gajeela Aquaris, která se na poslední chvíli vytratila do moře. Všichni teď hleděli na bojující Lucy a na jejího protivníka Natsua.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fairytail4evah fairytail4evah | Web | 23. listopadu 2014 v 21:34 | Reagovat

To je napínavý *o*
Už se těším na další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama