Pirates I.

13. listopadu 2014 v 22:54 | Kiri |  Fairy Tail
Po delší době zase povídka :D. Snad se bude líbit :). Přišla sem na to náhodou tak snad se zalíbí :). pár Nalu, ale jsou tam ještě další páry :)


Právě se nacházíme v pobřežním městě Magnolie. Žádná kouzla, žádné čáry. Svět čelí nové éře plné pirátů, kteří přepadávají obchodní lodě a dělají neplechu ve městech. A právě v Magnolii je slavný pirátský přístav.

,,Natsu kam se vydáme na další plavbu?" Zeptal se černovlasý mladík, který byl oblečen pouze v černých botech a v černých kalhotech. Hruď měl holou, na břiše vynikaly svaly a na místě kde je srdce byl znak jejich lodi. Růžovlásek se podrbal a zamyslel se. ,,No Erza je kapitán tak se zeptej jí." Pokrčil rameny Natsu a v tom do pokoje vešla rudovláska. Měla na sobě bílé kozačky, bílé kalhoty a černou košili. U pasu měla šavli stejně jako Gray a Natsu.
,,Erzo co plánuješ teď? Poslední plavba nám způsobila odchod velké části posádky. Měli bychom zase udělat konkurz."Promluvil Gray a kapitánka se zakřenila. ,,Pravda, jsmev Magnolii,v pritáském přístavu. Tady se to piráty hemží. Jdeme do jedné hospody, sedávají tam piráti z celého kontinetu." Poručila Erza a trojce vyšla ven z hotelového pokoje.
V hospodě panovalo rušno. Erza vešla první a rozhlédla se. Všichni přítomní vypadali jako schopní piráti. Tedy kromě pár výjimek. ,,Poptejte se tady na vody kolem Magnolie." Přikázala dvěma zástupcům kapitána a Natsu s Grayem přikývli. Gray se začal vyptávat jednoho tlustého muže s kudrlinami na hlavě. ,,Mohu-li se zeptat, jaké jsou vody okolo?" Zeptal se Gray a muž s zrovna cosi čmáral na pergamen. ,,Ach, jste tu noví co? Všichni tady jsoupiráti i když někdo na to nevypadá." Začal muž a černovlásek povytáhl obočí. ,,Jsou? vy mezi ně nepatříte?" Položil další otázku zástupce a tlusťoch se zasmál.
,,Nejsem, jsem zákazník. Reedus jméno mé." Představil se a ukázal na tabuli vedle baru. ,,Lidé sem chodí a dávají si žádosti, pirátctvím samotným se uživit nedá. Proto sem chodíme a dáváme mise jako odstranění, loupeže, ale i doprovod nebo pomoct se stavbou." Vysvětlil zkráceně Reedus. ,,Ale ptal jste se na vody že? Nejslavnější pirácký cech se nazývá Sabertooth, ale v poslední době piráti vyprávějí o velké černé lodi. Plachty černé a posádka děsivého vzhledu. Vypráví se, že tato loď přepadává piráty a kradou jim poklady. Nebojí se zabíjet a jsou nemilosrdní. Ale ode mě to nemáte. Nic víc nevím." Zašeptal Reedus a pak se vyděšeně ohlédl po hospodě. Oddychl si když si všiml, že ho nikdo neslyšel. Tedy spíše si to myslel.
Mezitím si Natsu sedl k mladému chlapci, který tu byl se svým otcem. ,,Ahoj, jsem tunový, můžete m dát pár informací?" Zazubil se Natsu. ,,Jasně, záleží co chceš vědět. Jsem Maccao a tohle je Romeo." Představil je otec a mnul si prsty knír, Natsu si všiml, že mu na ruce chybí dva prsty. Chlapec se ušklíbl. ,,Jsem Natsu Dragneel, chtěl bych vědět něco o pirátech v okolí." Řekl narovinu Natsu a Maccao ztuhl. ,,Nejsilnější pirátský cech se jmenuje Sabertooth, mají prý nejsilnější piráti. Nikdy nenechali nikoho naživu. Jsou to vrahové. Ale také si dejte pozor na piráty říkající si Lamia Scale, mají pár dobrých článků. Moc nezabíjejí, ale jsou bohatí. To není vše, zdejší vody skrývají cech jménem Blue Pegasus, tito piráti no nevypadají moc na piráty, ale jsou silní. V poslední době se však vypráví o novém cechu, přepadávají ostatní piráty a vždy někoho zabijí. Přicházejí s nocí a zabíjejí rychle a smrtelně. Před jejich mečem není úniku. Jméno nikdo nezná, ale dokonce si Sabertooth se o ně zajímá." Prozradil Maccao a Romeo se zamračil. ,,Si práskač tati." Zavrčel chlapec a Maccao se zasmál. ,,Romeo, tohle je jen přátelská výpomoc." Odpověděl, Natsu poděkoval a odešel.
I Erza se něco dozvídala. Seděla za barem a povídala si s bělovláskou. ,,V poslední době se na moři objevují jisté pirátské lodě. Říkají si temní piráti. Zabíjejí všechno a všechny. Piráti mezi sebou mají různé domluvy, třeba Sabertooth, Lamia Scale a Blue Pegasus mají spolu dohodu o neútočení na sebe. A toplatí i o ostatních pirátech. Avšak tito temní piráti přepadávají ostatní pirátské lodě,zabijí celou posádku. Poklad jim nekradou, nebo se o tom neví. Jsou extrémně nebezpeční." Řekla Mira a Erza se zamračila. To co se dozvěděla se jí nelíbilo.
,,Héj lidi, kdo by se chtěl přidat do pirátského cechu Fairy Tail?" Zařvala Erza, která se postavila na stůl. Piráti k ní vzhlédli. Na stůl vedle ní vyskočil i Natsu a Gray. ,,Tak co padavky, máte na to se k nám přidat?!" Přidal se Natsu. ,,Pochybuju ohnivá palice." Odsekl Gray a Natsu mu věnoval nahněvaný pohled. ,,Sklapni nudisto" oplatil mu to a Erza jim vzala hlavy a třískla jim je o sebe. Než se nadáli, přicházeli k nim účastníci. Mezi nimi byl i Maccao a Romeo.
,,Fajn máme deset nových lidí, to by zatím mohlo stačit." Pokrčil rameny Natsu a přelétl pohledem seznam pirátů. Maccao, Romeo, Alzack, Bisca, Elfman, Mira, Cana, Levy a Gajeel.
,,Ráno v šest se sejdeme v přístavu, budeme tam čekat u lodi Fairy Tail." Řekla Erza a všichni se rozešli. ,,Co jste zjistili?" Zeptala se Erza když dorazili na pokoj. Gray se zamračil. ,,Nejslavnější a prý nejsilnější pirátský cech, Sabertooth. Prý to jsou chladnokrevní vrazi, jeden zákazník nás před nimi varoval. Když mi o nich vyprávěl, vypadal vyděšeně. Jakoby se bál,že ho někdo slyšel." Promluvil Gray a mračil se. Natsu se zasmál. ,,Zjistil si toho málo nudisto. Macao, člen naší posátky. Řekl nějaký informace. Nejsilnější je Sabertooth, pak si máme dát pozor i na loď jménem Lamia Scale a Blue pegasus. Prý se vypráví o novém cechu. Přepadávají ostatní piráty, přicházejí s nocí a zabíjejí rychle a smrtelně." Pokračoval Natsu a Erza se kousla do spodního rtu. ,,Pocházíme z daleka, zdejší vody nás neznají, ale tam odkud pocházíme, byli jsme nejsilnější. teď je na čase ukázat dalšímu kontinentu sílu Fairy Tail." Řekla Erza a Gray s Natsuem jen přikývli.
Mezitím někde po moři plula zahalená nocí velká černá loď. Jediné světlo na lodi pocházelo z pár luceren. V podpalubí sedělo u velkého jídelního stolu jedenáct postav. Avšak v čele stolu seděla pouze jedna postava.
,,Kam to jedeme šéfko?" Promluvila jedna postava. Světlo lucerny postavu osvítilo. Otázka pocházela od vysokého bělovlasého muže, který měl na sobě drahý oblek a bílé vlasy měl nagelované tak, že to vypadalo jako kdyby mu z vlasů vyrůstal pár zatočených rohů. Také na bradě mu rostla bílá bradka. ,,Capricorne, nebuď tak nedočkavý a nech mě ostříhat ty tvoje vlasy." Ozval se muž sedící vedle Capricorna. Muž byl o hlavu menší než Capricorn. Černé vlasy s rudými pramínky měl zapletené v copánky, na očích měl brýle se zelenými sklíčky a na sobě bílé kalhoty a modrou košili. Před sebou měl položený pár kadeřnických nůžek. ,,Nech Capricorna být Cancere" zasyčel na něj muž, který měl na sobě převlek koně a před sebou luk a toulec se šípy. ,,Nepleť se do toho Sagittariusi, nevyplácí se to." Vzdychl si zrzavý muž s modrými brýlemi na očích a na sobě měl oblek podobný tomu, který nosil Capricorn. ,,Scorpio drahoušku, koho dneska zabijeme?" Zamlaskala modrovlasá dívka smodrými oči, která seděla na muži s napůl červenými a s napůl bílými vlasy.
,,Aquarius, víš že ani nevím? Šéfka koho dneska zabijem? A kde je vlastně Virgo a Taurus?" Promluvil Scorpio. Měl pravdu, dvě místa byla volná. Postava v čele stolu vydala jakýsi pohoršený zvuk.
,,Jste jak malí. Capricorne, kus od nás je zakotvená loď s cechem, který si řiká Blue pegasus. Zničíme ho. Cancere, můžeš ostříhat válečné zajatce. Sagittariusi, ty budeš střílet z plachty. Spoléhám na tebe. Loki, ty budeš se mnou v první linii. Scorpio a Aquarius, vy taky budete v první linii. Virgo a Taurus, Taurus řídí loď aVirgo má vlastní úkol." Zodpověděla všechny otázky žena, která na sobě měla černé kalhoty, černé kozačky, modrý šátek,který měla omotaný kolem poprsí a blonďaté vlasy volně rozpuštěné. U pasu se jí pohupovala šavle.
,,Hra může začít." Promluvila Lucy a loď zastavila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lu-chan Lu-chan | Web | 15. listopadu 2014 v 21:31 | Reagovat

Wohoou to je úžasný x3 už se těším na další díl :3 Je to skvělá povídka i když je na začátku :D už se, ale nemůžu dočkat na další díl x3
Jinak sem si myslel, že tam u toho posledního na konci bude Lucy :D ale jinak vážně svělý x333

2 otakkulive otakkulive | Web | 16. listopadu 2014 v 1:35 | Reagovat

[1]: Děkuju :,3. Mno jo no :D, v tomhle bude Lucy ta zákeřná muha :D

3 Lu-chan Lu-chan | Web | 16. listopadu 2014 v 17:39 | Reagovat

[2]: To sem si všimla xD A jinak nemáš zač x3 :D

4 fairytail4evah fairytail4evah | Web | 16. listopadu 2014 v 20:47 | Reagovat

Oh my... Lucy je záporná :O... Tak to bude ještě zajímavý... už se těším na další díl :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama