Dark Lucy III. - End

9. listopadu 2014 v 19:23 | Kiri |  Fairy Tail
Tahle povídka byla kratší :D. Ale snad se líbila :). Teď plánuji další povídky, ale nevím jak mi to vyjde s časem. Pište do komentářů :). Jaký pár by jste chtěli příště? *Kiri*


Natsu strnul a zalapal po dechu. Blondýnku nepoznával a její slova mu zlomily srdce. Lucy se ušklíbla. ,,Hlavně se tu nerozbreč hrdino. A teď vypadni, chci se převlíknout." Odpálkovala ho Lucy a Happy brečel. Natáhl k Lucy ruce. ,,Lucy proč si taková? Nechceš rybu?" Zakňoural Happy a Lucy si povýšeně odfrkla. ,,Kočky by neměly mluvit. Raději mňoukej. Jsi obyčejná hříčka přírody. Vypadněte z mýho bytu!" Zvýšila už na ně hlas a Natsu mlčky vstal. Pohledem skenoval zem a pobídl rukou Happyho. Pak vyskočil z okna a brečící Happy za nim vyletěl. Lucy vyskočila z postele a zamkla okno. Otevřela skříň a prohrabovala se hromadou oblečení.
Mezitím sklesle došel Natsu s Happym do cechu. Stačilo je vidět a bylo poznat, že se něco stalo. ,,Natsu co je?" ozvala se ostražitě Erza. Drakobijec se posadil ke stolu a dal si hlavu do dlaní. Chtělo se mu brečet. Jeho srdce bylo rozlámané nahodně kousků a on neviděl nic víc než temnotu. Cítil se děsně. ,,Lucy.." Zašeptal jméno a Happy se znovu rozbrečel. To už všichni zpozorněli. Natsu jim vše odvyprávěl, v polovině příběhu se začal zadrhávat a měl co dělat aby se nerozbrečel.
,,Je to snad vedlejší účinek toho temného kouzla? Mistr je na setkání Cechmistrů, musíme si s tím poradit." Řekla Erza a i když se všichni kromě Natsua a Happyho tvářili statečně, všechny zpráva o stavu kamarádky silně zaskočila. V tom momentě se otevřely dveře do cechu a vešla Lucy. Celý cech na ní upíral pohled.
Blondýnka měla na sobě černé šaty s modrým lemováním. Šaty byly bez ramínka. Kolem pasu měla černý pásek na kterém měla pověšené jak klíče tak bič. Vlasy měla rozpuštěné a kolem krku černý řetízek. Obuv měla vpodobě vysokých černých kozaček.
,,Ahoj Lucy" pozdravila první Erza a Lucy jí věnovala zlomyslný úsměv. ,,Čau Skarlet" odpověděla drzým tónem Lucy a Erze vyskočila na čele žilka. ,,Hej Lucy uklidni se, zapomněla si snad jaká je Erza?" Zasyčel Gray při pohledu na Erzu, která začala být naštvaná. Blondýnka se chladně zasmála. ,,Jo, podle vzpomínek je to nejsilnější holka Fairy Tailu, dělá ze sebe vůdkyni, ale ve skutečnosti z ní nemám byť špetku respektu. Hlavně když si myslí jak je krásná." Poznamenala Lucy a Rudovláska se přezbrojila. Ostří meče ohrožovalo dívčin krk. ,,Mě si klidně nadávej, ale omluv se Natsuovy a Happymu." Zavrčela Erza. Lucy na okamžik zmizela a objevila se za Erzou. Kolem Lucy panovala hrozivá energie.
,,Tomu ufňukánkovi a tý hříčce přírody? Sorry, nejsem ta Lucy kterou znáte. Nejsem ta uječená upištěná blondýnka, která si vás všech vážila a dala by za vás život. Nejsem Lucy která ho milovala. Jsem někdo jinej. Smřite se s tim." Poznamenala a strhla z nástěnky jednu práci a ukázala ji zaskočené Miře. ,,Beru si tuhle misi." Zavrčela Lucy a odešla z cechu.
Nechala za sebou všechny zaskočené. Bylo to ještě horší než když si na ně nemohla vzpomenout. Teď znala všechny vzpomínky s nimi a přesto... Levy se rozbrečela a zdálo se, že i Mira má na krajíčku. Erza bouchla pěstí do stěny, ve stěně zůstala díra. ,,Nesmí bejt na tý misi sama. Něco se jí stane. Náš tým, máme za ní odpovědnost. Budeme ji sledovat z bezpečné vzdálenosti, nesmí si nás všimnout. Miro co to bylo za misi?" Rozhodla Erza a Gray přikývnul. I Wendy a Charla vypadaly odhodlaně. Jediný Natsu s Happym dál seděli a truchlily pro svou kamarádku.
,,Hej ohnivá palice, neni mrtvá. Uzdraví se. Dej tomu čas." Prohodil Gray a tentokrát nemusel odhánět Juvii, která utěšovala Levy. Natsu se ani nezmohl na to, aby to Grayovi oplatil. Růžovlásek vstal a Happy poletoval vedle něj. Tým se vydal za Lucy, která šla na misi pěšky. Její mise počívala v tom aby ulovila jednu příšeru, ze které se vařily skvělé chody.
Lucy šla pěšky, musela dojít do hor, hory byly blízko proto nechtěla utrácet. Byla tak zamyšlená, že si ani nevšimla čtveřici lidí a dvojci lítajících koček. ,,Myslíš že tu příšeru porazí sama? Jeto prý obroská ještěrka, která má jedovatý zuby." Pochybyl šeptem Gray. ,,To zvládne. Musíme jí věřit." Ujistil ho Natsu, ale i přes své tvrzení ho svíral neskutečný strach o její život. Erza přikývla. ,,Je silná, doufejme že nezapomněla svoje schopnosti." Potvrdila Erza, ale i tak se všichni o kamarádku báli. Jak čas letěl, Lucy stála před obrovskou jeskyní kde měla údajně žít ta ještěrka. ,,Tak se do toho pustíme." Řekla si sama pro sebe Lucy a ona vešla do jeskyně. Tam ležela stočená kolem obrovského stalagmitu dvoumetrová bílá ještěrka s křídli a s vyceněnými tesáky. Jakmile ucítila vetřelce, otevřela své rudé oči a postavila se na čtyři nohy. Dlouhým ocasem máchla do stěny, ze které se ulomilo několik balvanů. Blondýnka se zasmála. ,,Promiň ještěrko, tady ukončim tvůj línej život." Omluvila se se smíchem Lucy a vytáhla klíče. Nahmatala jeden ze zlatých klíčů.
,,Otevři se bráno býka, Taurus" odemkla bránu a před ní se objevil jeden z jejích sférických duchů. Býk začal slintan nad jejím tělem. Lucy ho chladně odpálkovala. ,,Dělej Taurusi, zab tu ještěrku." Poručila duchovi Lucy a býk přikývl. Tasil svou sekeru a rozeběhl se proti ještěrce. Lucy vyndala další klíč. ,,Otevři se bráno Štíra, Skorpion." Otevřela druhou bránu a vedle ní se objevil její další duch. ,,Použijte kombo a pospěšte, nemáme celej den." Zívla si Lucy a sledovala jejich boj. Boj byl vyrovnaný. ,,Dobře Taurusi, Skorpione, vraťte se." Poručila a zavřela jejich brány.
,,Co to dělá?" Vyděsil se Natsu když Lucy schovala klíče. Blondýnka se protáhla a podívala se do očí ještěrky. ,,Jsi celkem silná, ale poznej kdo je tady pán. Poklekni a umři." Zavrčela Lucy a vpíjela se pohledem do rudých očí ještěrky. Ta z tlamy vypustila nějaký zvuk a poklekla před Lucy. Ta utrhla holou rukou ostrý osten stalagmitu a pohladila příšeru po šupinatý hlavě. ,,Za to jak si poslušná tě nezabiju. Ale úkol je úkol. Potřebuju z tebe pouze jedno oko, pár šupin a dráp z konce ocasu. Udělám to rychle." Řekla ještěrce a bez milosti vydloubla rukou ještěrce oko. Ta začala řvát bolestí a z prázdného ďůlku kde bylo oko tekla krev. ,,Proč ji nezabije? Takhle jí trápí a mučí." Vzlykla Wendy, která se nemohla dívat na utrpení ještěrky. Gray a Erza vyděšeně sledovali Lucy. Ta nabrala na prst trochu krve příšery a z prstu si krev slízla. ,,Máš dobrou krev, ale nic pro mě." Zasmála se Lucy a jako dravec obcházela svou kořist. Bez varování skočila ještěrce na záda a vytrhla stalagmitem několik šupin. Ještěrka se začala zmítat a řvát bolestí.
,,Hej Lucy co to děláš?" Ozval se Natsu, který to už nevydržel. V očích měl slzy a pěsti zatínal. Lucy se otočila a ušklíbla se. ,,Zase bulíš? Ufňukánku. Tak už vyjděte všichni." Pokynula jima celý tým vyšel. Všichni vypadali zděšeně a jakoby byli na jejím pohřbu. ,,Dělám mis nepřekážejte." Odfrkla si Lucy a vytrhla osten z konce ocasu. Pak ještěrku usmrtila jediným zásahem stalagmitem do hrdla. ,,Nepoznáváme tě Lucy. Tohle bys nikdy neudělala." Zašeptala Erza, která měla taky slzy na krajíčku. Všechny je to bolelo. ,,Kolikrát vám mám říkat, že nejsem ta Lucy co jste znali?" Vzdychla si rezignovaně blondýnka a vytáhla z batohu krabičku do které dala kusy příšery.
,,Drahoušku jak se ti líbí můj dárek na rozloučenou?" Ozval se cizí hlas. Natsu se obalil plameny. Na světlo vyšel onen temný mág, který tohle Lucy provedl. Ta si ho chladně přeměřila. ,,Neřikej mi drahoušku. No sem ti vděčná, díky tomu zákeřnýmu kouzlu jsem našla svojí podstatu." Zasmála se Lucy a obejmula mága, kterému vlepila pusu na pusu. Natsu zkoprněl a z očí se mu řinuly slzy. ,,Vrať nám Lucy!" Zařval Natsu a Gray si připravil magii stejně tak se Erza přezbrojila. Wendy snědla vzduch. ,,Ale to už není na mě." Pokrčil rameny mág a Lucy se obalila temnou aurou. ,,Ale pro svojí lásku připravím skvělý boj." Pokrčil rameny mág a zmizel. Rychlostí, kterou by mu záviděl i laxus se přemístil za Wendy, ta okamžitě spadla vyčerpaně na zem. Stejně tak dopadl i Gray. Jen Erza uhnula. Začal boj mez Erzou a temným mágem. Lucy šla mezitím naproti Natsuovi a vytáhla bič.

,,Lucy, copak jsi na mě zapomněla?" Vzdychl si Natsu a utřel si slzy. ,,Víš, dneska je to rok co jsme se potkali, zachránil jsem tě před falešným Salamadrem, Ten den jsem hledal Igneela, ale místo toho jsem získal tu nejlepší parťačku a taky jednou holku, která si dokázala získat moje srdce. Zažili jsme toho hodně. Třeba záchrana Macaa, nebo mise třídy S. Málem nás vyrazili z cechu, ale dopadlo to všechno dobře. Zažili jsme toho hodně. A při Magický olympiádě, když tě Miranda mučila v tý vodě jsem si jednu věc uvědomil. Začal sem cítit, že tě miluju. Hodněkrát po tobě někdo šel, vždycky sem tě zachránil. Pamatuješ na ostrov Terinou (nevím jak se to píše :D)? Bojovali jsme s tím tlusťochem. Ubližoval ti, já se fakt o tebe bál. Nemohl jsem nic dělat, víš co si mi řekla když sem chtěl abys utekla?" Mluvil Natsu a u toho se vyhýbal útokům. Lucy se zastavila a spadla na kolena. Před očima měla vzpomínky s Natsuem a ona cítila, že se v ní něco zlomilo. Vycítil to jak Natsu tak temný mág. ,,Hej Lucy zabij ho a získáš ohromnou moc!" Zařval na blondýnku, která se třásla a brečela. ,,Lucy, miluju tě. Prosím, moc tě prosím, vrať se mi." Zašeptal Natsu a Lucy se na něj podívala. ,,Nat..su" dostala namáhavě ze sebe jeho jméno. Už kolem sebe neměla tu temnou energii a na okamžik vypadala jako ta stará Lucy.
,,Nat...su, uteč...te" zašeptala vysíleně Lucy a začala se zmítat v křečích. Natsu jí chytil za ruku a usmál se na ní. ,,Ne, neopustím tě." Řekl a Erza se snažila zaměstnávat temného mága, který se začal soustředit na Lucy. ,,Nat..su, mu..sí..te se odsud do..stat. Nat..su, milu...ju tě, nezapomeň na to.." Vykoktala Lucy a chytila se za hlavu. Křičela bolestí, odehrávala se v ní válka. Temná magie soupeřila s její myslí. Bušilo jí srdce, snažila se zůstat při vědomí. Všechny svaly v těle jí pukaly bolestí, bylo to jako ležet v lávě. ,,Lucy vydrž!" Vykřikl zoufale Natsu, ale nemohl nic udělat. Temný mág zasadil Erze silnou ránu do břicha a přemístil se k Lucy. Natsu ho chtěl zasáhnout, ale mág se zasmál. ,,Salamadře, stačí m ublížit a já jí můžu nechat jedním slovem vybuchnout. A to bychom nechtěli ne? Te´d ustupte." Poručil jim a Natsu s Erzou odstoupili. Mág zvedl Lucy do náruče a uspal jí ránou do břicha. Dívka semu bezvládně svezla do náruče a na tváři měla zaschlé slzy. ,,Jí si beru sebou, co kdybychom si zahráli takovou malou hru? Když ji najdete a ona bude chtít, nebudu jí bránit v odchodu. Ale jestli ji do týdne nenajdete, zůstane navždycky mojí malou sexuální hračkou." Olízl se mlsně mág a zmizel. V jeskyni ještě zněla slova: jeden týden...
Natsu a Erza se svezli na kolena, znovu se to stalo... Znovu ji nedokázali zachránit. Vrátili se co nejrychleji do cechu. Když se všichni dozvěděli co se stalo, rozhodlo se. Utvořili týmy a vydalo se hledat Lucy. Natsu, Erza a Gray vyrazili ještě ten den. Začali v jeskyni.
,,Můžeš je vyčenichat?" Zeptal se Gray v naději. Natsu čenichal, alepachová stopa vedle pouze k nedaleké řece. Pak pach zmizel. ,,Lucy, zachráníme ji že jo?" Zakňoural ubrečenej Happy a Natsu přikývl. Rozhodně ji najdou.
Mezitím u Lucy:
Lucy otevřela oči, koukala se do bílého stropu. Chtěla se posadit, ale v tom jí zabránila prudká bolest hlavy. Přehrávala si všechny okamžiky ze včerejška. Kouzlo v její mysli bylo prolomeno a ona teď všechno cítila normálně. Natsu.. Najdeš mě že jo? Pomyslela si v duchu Lucy a vedle ní se objevil temný mág. ,,Tak už si se probudila?" Zeptal se mág a Lucy od něj odvrátila pohled. Hm, zdá se, že moje kouzlo přestaloz části fungovat. No nic, obnovit to nemůžu nebo by umřela. Už sem ji získal a to mi stačí. Proběhlo mágovi hlavou a pohladil Lucy po tváři. Ta se na něj ani nepodívala. Pořád myslela na Natsua. ,,Za chvilku pro tebe přijde Tammy. Bude tvá průvodkyně, buď přátelská. Pak si dáme večeři." Řekl mág a zmizel. Lucy se rozbrečela. Chtěla tolik se vrátit do cechu až to nebylo možný. Brzy do místnosti vešla o něco vyšší starší dívka. ,,Jsem Tammy a ty jsi Lucy. Omluv prosím Gerina, vždycky tohle někomu udělá. Neuvědouje si jak tím ubližuje jiným. No nic, pojď půjdeme do léčivých horkých pramenů." Pobídla Lucy a pomohla jí vstát. Po cestě si povídali. Tammy byla přátelská, ale i tak měla v sobě něco zlého. V pramenech pokračovali v diskuzi.
,,Měla bys na svojí minulost zapomenout. Je to tak nejlepší." Řekla Tammy a Lucy se zahleděla na hvězdy. Byly krásné a jasné. ,,Tammy, jak si se sem vlastně dostala?" Změnila téma Lucy. Modrovláska se ušklíbla. ,,Jsem jeho dcera" vysvětlila pouze a její odpověď Lucy zaskočila. Jak si tak povídali, Lucy si ani neuvědomovala, že se jí Tammy pomalu dostává záludně do mysli a do srdce. ,,Jsi vlastně první holka, která tu mysl přežila. Vždycky se do pár dní zbláznily. Tak tu jsem vždycky sama." Řekla a povzdychla si. Lucy k ní necítila zášť, člověk si otce nevybírá. To znala z vlastní zkušenosti. Dny ubíhaly a Lucy se znovu stala zlou. Tammy měla v mysli vymyšlený plán, teď když ovládala její srdce a mysl, zbaví Lucy minulosti aby měla jistotu, že blondýnka neodejde.
,,Lucy co bys řekla na to, kdybychom zabili tvé přátelé z minulosti?" Řekla šestého rána Tammy u snídaně. Lucy se zamyslela a pak se zle usmála. V jejích očích byla zloba a silná nenávist. ,,Jasně bude to zábava." Řekla a obě dvě se vydaly na cestu.
Z obyčejného pohledu:
Natsu a jeho tým hledali Lucy už šestý den, jejich naděje pomalu mizela a oni byli skeptičtější víc a víc. Natsu po nocích sedával pod hvězdami, sledoval oblohu a myslel na Lucy. Většinou mu u těch myšlenek stékaly slzy. Ani se nepral s Grayem, neměl sílu... Happy na tom byl podobně. Ani nelezl za Charlou, kterou to chování těch dvou znepokojovalo. Hlavně ji znepokojila její vidina, že sem Lucy přijde. Když o tom řekla ostatním, najednou získali novou naději. Rozhodli se tu do odpoledne zůstat. Ani ne za dlouho se před nimi objevily dvě postavy. Když se vyjasnilo, všichni zalapali po dechu. Před nimi stála Lucy, na sobě měla černo modré šaty, kolem pasu měla klíče a bič. V očích měla zlomyslný pohled. Vedle ní stála o něco vyšší modrovlasá dívka. Ta na sobě měla červený kus látky zakrývající prsa a červenou sukni. Z obou vyzařovala temná aura. Natsu to však neviděl, byl šťastný, že dívku znovu vidí.

Rozeběhl se k Lucy, ta se nechala obejmout. ,,Natsu pozor!" Zakřičel Gray, varoval ho však pozdě. Natsu schytal pěstí do břicha. Pěstí ho odhodila o pár metrů dál a Lucy se zasmála. ,,Hlupáku. Znovu si tomu naletěl." Zašklebila se Lucy a ukázala na Tammy. ,,Tohle je moje nová rodina. Abych mohla jít dál, musíme vás zabít." Vysvětlila jednoduše a Tammy se ušklíbla. Zlá Lucy byla skvělá. Začal tuhý boj. Lucy bojovala s Natsuem, který však neútočil, pouze uhýbal a bránil se. Lucy ani nepoužívala hvězdné duše. Ty totiž odmítli spolupracovat do té doby dokud se nevrátí stará Lucy.
Tammy byla silná, vlastně byla silnější než její otec. Ale i přesto schytala pár tvrdých ran. Buď od Graye nebo od Erzy. Do boje se přidávala i Wendy. Pomáhala podpůrnými kouzly a taky občas drakobijeckou magií. Když Tammy ležela, Gray ji uvěznil napůl v ledu. ,,Vrať nám Lucy." Zavrčel Gray a Tammy smutně přikývla. Byla poražena. V tom momentu se všichni obrátili na Natsua a na Lucy. Natsu jí zablokoval ruce i nohy, ale ztratil rovnováhu a spadl na Lucy. Ta se zamračila, ale nemohla se pohnout. ,,Lucy, miluju tě tak prosím, nezabij mě" ušklíbl se Natsu a Lucy políbil. Jakmile se jejich rty spojily, Lucy se uvolnila. Veškerá zlá aura z ní vyprchala jako lusknutím prstů. Lucy nejdříve byla překvapená, z doby kdy byla pod kouzlem měla rozostřené vzpomínky, pro ní to bylo jako se probudit z noční můry a octnout se pod klukem, kterýho miluje a ten kluk jí líbá. Hned se však uklidnila a do polibku se zapojila. Natsu byl šťastný. Nejšťastnější v životě, Erza, Gray a Wendy se usmívali. Smál se i Happy s Charlou. Jen Tammy se zlomyslně v očích blýsklo, ale to nikdo nepostřehnul.
,,Jsi zpátky Lucy" zašeptal Natsu když se přestali líbat. ,,Natsu, prosím slez ze mě nemůžu dýchat." Zasmála se Lucy. Teď se oba dva červenali. Erza nadšeně Lucy objala. Blondýnka jí objetí oplatila a usmála se. Byla mezi svými. Pak se objala i s Wendy a s Grayem. Podívala se lítostivě na Tammy. Bylo jí líto dívky. Happy se rozletěl k Lucy a objal jí. U čehož brečel. ,,Lucy chyběla si nám" zavzlykal kocour a Lucy ho s úsměvem utěšovala. ,,Gray, pusť ji prosím." Poprosila Graye a ten s tichou námitkou rozpustil led. Tammy teď stála čelem k Lucy. ,,Tammy, proč se se svým tátou nedáte na cestu dobra? Copak ti je dobře když si zlá?" Navrhla dívce Lucy a Tammy zahrála lítostivou holku, která se dopustila chyby. ,,Obejmeš mě?" Zeptala se Tammy a Lucy ji se smíchem objala. V tom momentě se však Tammy objevila za ní, vytáhla odkudsi nůž a řízla Lucy silně do břicha. Všichni strnuli. Lucy padla k zemi a Tammy se ušklíbla. ,,Wendy, ošetři Lucy." Řekl Natsu a obalil se plameny.


Byl naštvaný jako nikdy. Začala jednostranná bitva, Tammy dostávala silně na zadek. Tammy znovu a znovu vstávala. Wendy léčila Lucy, kterou držela Erza za ruku. Lucy se sotva držela při vědomí. Všude byla její krev. Lucy brečela. ,,Mám vás všechny moc ráda. Erzo, nemusíš být vždycky ta nejsilnější, připusť si někdy emoce blíž k tělu. Wendy, jsi silná, nepřestávej sílit, budeš skvělý drakobijec. Gray, Juvia tě miluje. Zkus si to s ní vyřešit, Juvii na tobě moc záleží, co kdybys o tom s ní zkusil mluvit? Poslouchej jejím pocitům a Natsu.. Vyřiďte Natsuovi že ho miluju.." Zašeptala Lucy a usnula. ,,Nebojte je jen v bezvědomí." Vzlykla Wendy a měla co dělat aby se netřásla.
Boj skončil, Tammy umřela a Natsu se vrátil k ostatním. Byl silně pomlácený. Lucy otevřela oči, Natsu se na ní díval se slzami v očích. Lucy se usmála. ,,Natsu, usměj se pro mě prosím." Poprosila ho a Natsu se zářivě usmál. ,,Lucy, vydrž, Nesmíš umřít ano?" Řekl Natsu a Lucy přikývla. ,,Jo, neumřu."

Poznamenala Lucy a znovu se dostala do bezvědomí. Když Wendy uzavřela rány, měla na tváři smutný výraz. ,,Wendy co je?" Zeptal se pohotově Gray. ,,Nevím, zasáhlo jí to vážně. V tý ráně byla temná magie. Teď bude muset Lucy zabojovat. Je malá šance na přežití." Řekla verdikt a rozbrečela se. Začalo pršet. Natsu si sundal šálu a omotal jí Lucy kolem krku. Vzal blondýnku do náruče a se slzami v očích se obrátil na ostatní. ,,Musíme ji dostat k Polushike (nevím jak se to píše :D)." Řekl a všichni mu dali za pravdu. Obstarali si auto na CE plugin (nevím jestli CE nebo nějak jinak:D). Erza řídila a Natsu tentokrát ani netrpěl cestovní nemocí. Držel Lucy v náručí a brečel. Celou cestu na spící Lucy mluvil, k němu se přidal i Gray a Wendy.
O týden později:
Natsu vešel do cechu, panovala tu pořád ta pochmurná nálada. Uplynul týden od tý odálosti s Lucy. Lucy ležela ve svým pokoji a byla v kómatu. Nikdo nevěděl kdy se probudí jestli vůbec. Natsu vypadal děsně, vůbec nespal, oči měl oteklé a prázdné. Duchem byl pořád s Lucy. Posadil se ke stolu a ostatní se ho zeptali na její stav. ,,Lucy.. Její stav se zhoršil, nedávají jí víc jak pár dní. Pokud se neprobudí, zemře." Řekl a rozbrečel se jako nikdy. Celý cech byl tou zprávou zasažen. Okamžitě začali truchlit. Nevěřili, že by to mohla Lucy přežít..

Všichni brečeli... Když v tom se otevřeli dveře cechu, ve dveřích stála Lucy s úsměvem na rtech. ,,Co tak sklesle?" Řekla Lucy a všichni se na ní nevěřícně podívali. Lucy se zatvářila rozpačitě když i u Gazeela a Graye viděla slzy. Nejvíce ji však zasáhly Natsuovo slzy. Ten na Lucy koukal jako na přízrak. Zářivě se usmál, vyběhl a obejmul Lucy. ,,Dávej pozor udusíš mě." Řekla Lucy, ale objetí mu oplatila. Jeho objetí příjemně hřálo a ona věděla, že by takhle vydržela věčně. ,,Už tě nikdy nenechám samotnou Lucy. Už o tebe nikdy nechc přijít slyšíš? Miluju tě Lucy Heartfiliová, budeš se mnou chodit?" Zeptal se a Lucy ho objala ještě víc. ,,Natsu, taky tě miluju. Že se ptáš, jasně že s tebou budu chodit." Usmála se Lucy a ty dva se políbili. Cech zajásal. Když se ty dva odtrhli, Natsua vyměnili všichni ostatní. ,,Neuduste mi ji." Zavrčel Natsu, ale musel se smát. Všechno nakonec skončilo dobře.
O pár let později:
Lucy a Natsu se vzali, teď spolu mají krásnou holčičku Naly.
Gray a Juvia si to vyřešili. Juvia přestala být otravná, též se vzali a mají spolu krásnou čtyřletou holčičku Grevy :).

Gerard (opět nevím jak se to píše gomenasai :D) začal žít nový život. Žije poblíž Magnolie kde má Erzu. Ty dva se vzali a mají spolu ročního chlapečka :). To bude číslo až vyroste:). Syn kriminálníka a monstra Erzy :D

Gajeel a Levy: Levy se po situaci s Lucy konečn odhodlala Gajeelovi vyjevit svoje city. Ale dřív než to stihla udělat, přišel za ní a beze slov Levy políbil před celým cechem. Začali spolu chodit. Nedávno se teprve vzali a plánují děti :).

Happy end :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fairytail4evah fairytail4evah | Web | 10. listopadu 2014 v 21:12 | Reagovat

To byla tak bombová povídka *o*
Docela je mi líto, že skončila :/, ale všechno někdy končí :/
Jinak úplně super povídka, povedla se ti :)
Budu se těšit na tvé ostatní povídky

2 otakkulive otakkulive | Web | 10. listopadu 2014 v 22:06 | Reagovat

[1]: Děkuju :). Nějak mi to tak vyšlo, že sem nevěděla co tam ještě přidat :/ :).
Děkuju, moje první povídky tak sem se snažila co nejvíc :).
Plánuji už další povídku :)

3 fairytail4evah fairytail4evah | Web | 11. listopadu 2014 v 20:22 | Reagovat

[2]: Tak to je super *u* Moc se na ně těším ^^

4 Alida Alida | Web | 11. prosince 2014 v 18:27 | Reagovat

Páni skvělý konec, to mě dostalo to dítě od Gerrarda a Erzy :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama