Dark Lucy II.

9. listopadu 2014 v 1:23 | Kiri |  Fairy Tail
Druhý díl Dark Lucy :,). Další díl vydám noo nevím kdy, možná dneska možná v pondělí kdo ví? :D. Pište komentáře:). Dílje kratší, omlouvám se za případné gramatické chyby, píšu to v jednu ráno :D. *Kiri*


,,Kdo jste?" Zeptala se nechápavě Lucy a všichn strnuli. Nejvíc však strnul Natsu. ,,Jak to myslíš kdo jsme? Ty si nás nepamatuješ?" Položila dívce otázku Erza. ,,Eh? My se známe? Vidím vás poprvý v životě." Podivila se Lucy a vstala. Všichni se na ní zoufale dívali a Lucy se cítila nesvá. Hluboko v srdci věděla, že s těmi lidmi má zvláštní pouto, ale nemohla si vzpomenout. Věděla, že je zná, cítila v srdci, že k nim chová nějaké emoce, ale nevěděla jaké. Byla zmatenější než kdy jindy. ,,Lucy.." Zakňoural ufňukaně Happy. Z očí mu tekly slzy a blondýnka se nervózně zaculila. ,,Wendy nemůžeš zjistit co jí ten parchant udělal?" Zavrčel Natsu a měl co dělat aby mu neujely nervy. Přeci jen, vyznal jí svou lásku před všemi a on jí donutí zapomenout. Ale i přes vážnost situace ho jemně hřála u srdce její slova. Natsu... Taky tě miluju... To mu řekla a pak jí ublížil. Zavrčel a cítil nenávist tak silnou, že jí skoro neovládal. Ostatní na tom byli podobně. Ublížil členovi cechu, členovi rodiny. Nenávist ve všech silně hořela. Jediná Lucy se cítila zvláštně. ,,Gomenasai, kolem její mysli je složitá bariéra temného kouzla. Nechce mě to pustit dovnitř. Dá se zničit jen samotnou myslí." Řekla verdikt smutně Wendy a Charla jí uklidňovala, že to není její vina. Ale i přes to si všchni dávali Lucyino zranění za vinu.
,,Musíme se vrátit do cechu. Třeba mistr bude vědět co s tím." Vzdychla si Erza. Nakonec se souhlasilo, přes noc zůstali v krčmě ve vesnici. Natsu, Gray a Happy byli v jednom pokoji. Natsu byl zamlklý, seděl u otevřeného okna a pozoroval hvězdy. Bylo léto takže vzduch byl teplý a zima nebyla. Gray ležel na posteli a s neskrytou starostí sledoval kamaráda.
,,Natsu, jsi v pohodě?" Zeptal se Gray tiše. Natsu se zasmál. ,,V pohodě? Jasně proč ne. Holka, kterou znám už několik let, holka se kterou mám spoustu vzpomínek, holka která se mi líbila od prvního okamžiku, kdy jsem ji spatřil. Holka, kterou jsem měl fakt rád, holka kterou miluju si na mě nevzpomíná. Nějakej bastard jí udělal něco s pamětí, ublížil jí. Až uvidim toho bastarda, zabiju ho." Zavrčel Natsu a Gray viděl v jeho očích slzy. ,,Pojď spát ohnivá palice, takhle nic nevyřešíš." Vzdychl si Gray, takhle Natsua viděl poprvý. Ani po údajné smrti Lisanny nebyl takovýhle. Natsu se ušklíbl. ,,Neporoučej mi nudisto." Oplatil mu to, ale i tak zalezl do pokoje, zhasl světla a šel spát.
Ve vedlejším pokoji panovala podobná nálada. Lucy seděla na posteli a naproti ní seděla Erza. Wendy už spala a Charla taky.
,,Jmenuješ se Lucy Heartfilia, jsi dcera bývalého bohatého obchodníka. Měla jsi složité dětství a utekla si z domova. Pak jsi potkala Natsua, ten tě dostal k nám do cechu. Jsi hvězdý mág povolávající hvězdné duchy. S Natsuem tvoříš tým už od prvního okamžiku a skvěle spolu vycházíte. Natsu má s tebou výjimečný vztah a ty s ním. Nehádáte se a naprosto si důvěřujete. Kvůli tobě náš cech byl zničen, museli jsme bojovat s Phantom Lord a mnoho našich členů bylo zraněno. Ale my jsme za tebe bojovali rádi, byla jsi a vždy budeš člen cechu, člen naší rodiny. Všichni v cechu tě máme rádi. Po bitvě s Phantom Lord se k nám přidala Juvia a Gazeel, oba dva se stali tvými přáteli. Pak se proti nám obrátil Laxus, byla jsi znovu poslána do bitvy a za pomocí Lokiho, člena Fairy Tailu, který byl hvězdný duch a stal se tvým bojovníkem si vyhrála nad Bixlovem. Jak šly časy, stala jsi se duležitou členkou. Nevím, celý tvůj příběh není duležitý. Ale jedno bys vědět měla. Jsi hodná, přátelská, celkem silná, jsi členka naší rodiny, jsi občas uječená a máš mnoho nálad, jsi spisovatelka a jsi chytrá. Víš, zažili jsme toho hodně. Při magický olympiádě jsi prokázala svojí věrnost, odhodlanost a statečnost. Chci ti říct už jen jedno, Natsu tě miluje a ty miluješ jeho. Prober si to jak chceš. Jdeme spát." Řekla Erza, zhasla světla a lehla si do postele. Lucy však spát nešla, seděla rozklepaná v posteli a třeštila oči před sebe.
Cech? Rodina? Přátelé? Natsu... V Lucy se něco zlomilo a ona zkolabovala. V mysli jí běhaly útržky vzpomínek. Křičela ze spaní a třásla sebou. ,,Lucy probuď se." Zatřásl jemně s jejím tělem někdo. Když Lucy otevřela oči, nad ní byly všechny tváře jejích přátel. Natsu měl v očích starost jako ostatní a dívku držel pevně za ruku. Blondýna sebou trhla a posadila se. Třeštila jí hlava. Venku bylo už ráno.
,,Co se stalo?" Dostala namáhavě ze sebe Lucy. ,,Křičela si ze spaní" Řekla starostlivě Wendy. ,,Je ráno, musíme do cechu. Třeba ti tam pomůžou." Usmál se povzbudivě Gray a Lucy se zářivě usmála. Její úsměv všem zvedl náladu. Na malý okamžik v ní viděli tu starou věčně usměvavou Lucy. Jen Natsu se nesmál, pořád dívku držel za ruku a snažil se nebrečet. Bolelo ho to. Cítil jako by mu někdo drtil srdce, měl stažené vnitřnosti a špatně se mu dýchalo.
Tým vyšel z hostince a už je vítal starosta vesnice. Dal jim odměnu a nechal je teleportovat na nádraží. Naštěstí měli ve vesnici mága, který uměl teleportační magii což se hodilo. Na nádraží nasedli na vlak. Natsu se složil na sedačku a zezelenal. Bylo mu na zvracení. Lucy se na něj nechápavě podívala. ,,Trpí silnou cestovní nevolností." Vysvětlil Gray, který neměl ani chuť Natsua pošťuchovat. Cesta uběhla celkem rychle a oni se vrátili do cechu. Erza ještě předtím ve vesnici poslala po teleportačním poslovi zprávu Mistrovi. Když přišli do cechu, mistr si je pozval do jiné místnosti kde bylo ticho a klid. Když mu všechno řekli, Makarov se tvářil utrápeně. ,,Ještě sem o takové magii neslyšel. Není to dobré. Budeme muset vyčkat jak se to bude vyvíjet a snažit se aby si Lucy vzpomněla. Zavolám sem Polushiku, ale nemyslím, že něco zmůže." Promluvil mistr a na všechny včetně Lucy dopadl smutek. Lucy si tak moc chtěla na ty tváře vzpomenout, ale cítila v mysl tíživou prázdnotu. Vrátili se do hospody a Levy zašla za Lucy. ,,Ahoj Lu-chan, vzpomínáš si na mě?" Zeptala se s nadějí Levy. Blondcka smutně zavrtěla hlavou. Celý cech truchlil, bylo to jako zvláštním přijít o člena rodiny. Všichni se snažili Lucy připomenout, ale ta měla v hlavě pusto.
Lucy seděla ve svým bytě a snažila se urovnat si myšlenky. pohledem mimoděk zabloudila na spícího Natsua, který spal s Happym v její posteli. Nevěděla proč, ale musela se usmát. Cítila k němu velké pouto, možná Erza měla pravdu. Možná Natsua vážně miluje i když si na to nepamatuje.
V momentu kdy si to připomněla, před očima jí projely všechny vzpomínky od jejího narození. Když vzpomínky ustaly, ležela v křečích na podlaze, z očí jí tekly slzy a z úst jí tekla krev. Natsu jí držel zoufale v náruči a mluvil na ní. Lucy vnímala jen napůl. Otevřela oči a podívala se do Natsuových očí. Ty se leskly slzami a Lucy v tom momentu zaplesalo srdce. Proč pro ní pláče? ,,Nat...Natsu" zašeptala jeho jméno a pohladila ho jemně po tváři. ,,Nat...su" zopakovala znovu jeho jméno a chlapec se na ní něžně usmíval. ,,Jsem tady Lucy, neboj se." Uklidnil jí a Lucy se znovu začala zmítat v křečích. Za chvilku přiběhla vyděšená Wendy společně s Happym a s Charle v patách. Wendy kamarádku začala léčit. Když ji doléčila, Lucy klidně spala Natsuovi v náruči. Ten dívku pevně držel jakoby ji odmítal pustit.
,,Natsu-san, mám dobrou a špatnou zprávu. Ta dobrá je, že bariéra v její paměti zmizela. A ta špatná zpráva zní, že temná energie se dostala hluboko do jejího mozku a mysli. Nedokážu zničit temnou chakru v její mysli omlouvám se. Nevím jaké to bude mít následky, není v ohrožení života. Výsledek však zjistíme ráno." Řekla diagnózu dívka a Natsu se zalkl slzami. Wendy smutně odešla s Charle a Happy brečel. Natsu k sobě tiskl spící Lucy, pomalu ji zvedl a položil do postele. Sundal si svojí šálu, kterou omotal kolem Lucyina krku. Lehl si vedle Lucy a blondýnku k sobě přitiskl. Dívka se hned zdála o něco klidnější. Tělo ohnvého drakobijce příjemně hřálo. Happy si lehl k nim a Natsu je přikryl dekou. Pak všichni usnuli.
Nastalo ráno, Natsu se probudil první. Vylezl z postele tak, aby spící Lucy nevzbudil. Udělal sobě i dívce snídani a pak už jen čekal u její postele až se vzbudí. O půl hodiny později se blondýnka posadila. Protřela si oči a zaregistrovala Nastua, který Lucy věnoval zářivý úsměv. Lucy se na něj usmála, ale pak její úsměv ztuhnul. Chytila se za hlavu a rozbrečela se. ,,Lucy co se děje?" Vyhrkl zoufale Natsu, ale Lucy ho odstrčila. ,,Nat...su, utíkej.." Zašeptala a pak její tělo obalila hrůzostrašná energie. Než Natsu stihl zareagovat, Lucy se proměnila. Když energie přestala, Lucy vypadala jinak. Její pohled když se podívala na Natsua. Její pohled se změnil k nepoznání. Natsu se usmál a chtěl pohladit Lucy po tváři. Ta jeho ruku silou odstrčila a zamračila se.
,,Nešahej na mě ubožáku. Nesnášim tě. Vypadni. Jak sis mohl myslet, že bych tě vůbec někdy mohla milovat?" Zeptala se posměšně a zasmála se chladným a nenávistným smíchem. Natsu ztuhl, v tom momentě se mu zhroutil svět.
,,Nešahej na mě ubožáku. Nesnášim tě. Vypadni. Jak sis mohl myslet, že bych tě vůbec někdy mohla milovat?" Zeptala se posměšně a zasmála se chladným a nenávistným smíchem. Natsu ztuhl, v tom momentě se mu zhroutil svět.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fairytail4evah fairytail4evah | Web | 9. listopadu 2014 v 1:54 | Reagovat

Fakt super díl *o*
Jsem fakt ráda, že je tady někdo další, kdo píše tyhle povídky, aspoň je co číst ^^

2 otakkulive otakkulive | Web | 9. listopadu 2014 v 2:00 | Reagovat

[1]: Děkuju :). Snažím se psát co nejlépe umím :).

3 fairytail4evah fairytail4evah | Web | 9. listopadu 2014 v 2:21 | Reagovat

[2]: Je to prostě super *o*
Jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama