Dark Lucy I.

8. listopadu 2014 v 23:22 | Kiri |  Fairy Tail
První díl Dark Lucy :,). Je to moje první dílo, snad se bude líbit :,). Pište do komentářů. Omlouvám se za popřípadné gramatické chyby :,). *Kiri* ps: první díl je kratší :)


,,Lucy jdeme na misi" vyhrkl růžovlasý chlapec a strkal před blondýnku sedící u stolu papírse žádostí. Lucy si vzala žádost do ruky a přečetla si její zadání. Měli sejmout temnýho mága, který pustošil jejich vesnici. A odměna činila dva miliony, to byla slušná částka za zajmutí a předání spravedlnost mága. ,,Jo, za chvilku budu muset platit nájem a tohle je skvělá příležitost." Přikývla Lucy a dopila svůj jahodový koktejl. ,,Aye sire" přitakal modrý létající kocour vznášející se vedle Natsuovy hlavy. ,,Hej ohnivá palice jdu taky" řekl Gray. ,,Vůbec nudisto." Zamítnul Natsu a ty dva se začali prát. ,,Gray-sama Juvia vám fandí." Rozplývala se nad bojujícím Grayem modrovláska a pakse podívala na Lucy. Její aura se okamžitě změnila. ,,Rivalka v lásce." Poznamenala a Lucy se nejistě zasmála. Vypadalo to na obyčejný den v cechu nosící jméno Fairy Tail. Tehdy ještě nevěděli co se stane a jak moc ta mise ovlivní jejich všední životy. ,,Neříkala sem vám aby jste se uklidnili?" Ozvala se naštvaně Erza a vzala jak Graye tak Natsua za hlavu a praštila jim hlavy o sebe. Kluci se svezli na zem Lucy se ušklíbla. ,,Lu-chan jak jsi na tom se svým románem?" Ozval se přátelský hlas Levy, která byla obklopena dvěmi členy svého týmu. Jettem a Droyem, kteří se jako obvykle hádali o Levy. Ta však měla oči pouze pro lhostejně vypadajícího železného drakobijce Gazeela, který seděl opodál a o něčem mluvil se svojí kočkou Lilym.
,,Levy-chan, už ho mám skoro dopsanej." Prozradila kamarádce Lucy a Levy se usmála. ,,Nemůžu se dočkat až s to přečtu Lu-chan." Pokývala hlavou Levy a odešla si vybrat žádost. ,,Lucy jdeme" Zívl Natsu a Lucy vstala. Lisanna Lucy z dálky probodávala pohledem a pak se vrátila s úsměvem ke svojí práci čili k roznášení pití. Lucy, Natsu, Gray, Erza, Wendy, Happy a Charla nastoupili do vlaku. Natsu po ani ne půlminutě už v mdlobách ležel Lucy na klíně, která ho chlácholivě hladila po vlasech. ,,Jsi slaboch ohnivá palice." Zahuhlal Gray a Erza mu věnovala pěstí do břicha. ,,Jak dlouhoo?" Zamumlal Natsu a Lucy se zasmála. ,,Ach jo zase nějaký čas potrvá než se obnoví u něj účinnost troi." Svěsila rezignovaně rameny Charle. Cesta vlakem trvala tři hodiny. Konečně vystoupili a jakmile se Natsu dotkl pevné země, cestovní nemoc z něj spadla a začal být opět hyperaktivní.
Teď museli ujít ještě dva kilometry, vesnička se nacházela daleko od města, dál vlak však nejel. Když došli do vesničky, přivítal je starosta vesnice.
,,Každý večer sem přichází temný mág, který pustoší naší vesnici. Pomozte nám prosím." Řekl starosta a Erza se na něj povzbudivě usmála. ,,Nebojte, určitě vás od něj osvobodíme." Řekla Erza. Než se nadáli, setmělo se a všichni obyvatelé zamkl dveře a okna. Erza a její tým čekal před vesnicí na hlídce. Před nimi se objevil mág obklopen hrozivou chakrou.
,,Vy jste ti kteří mě mají porazit? Další ubožáci z legálního cechu." Usmál se mág. Erza se přezbrojila do andělské zbroje, meče kolem ní se vznášeli. Natsu obalil svou pěst ohněm a vrhnul se na mága. ,,Ohnivá palice." Zasyčel Gray a sám si vytvořil z ledu dva meče a rozeběhl se na mága. Lucy vytáhla klíče a nahmatala jeden ze zlatých klíčů.
,,Otevři se bráno lva, Leo" vykřikla a vedle ní se objevil Loki. ,,Ahoj Lucy, dlouho jsme se neviděli." Pověděl Loki a blondýna se usmála. ,,Loki znič ho prosím." Požádala Lokiho, kterej se vrhnul do boje. Protivník všechny bez problému odrážel. Wendy stála vedle Lucy a znepokojivě pozorovala boj. Mág odrážel všechny bojující a boj trval už dlouho. ,,Tak to ukončíme." Zavrčel mág a složil z rukou pečeť. Dotekem minimalizoval Natsuovo, Grayovo, Lokho a Erzinu magickou sílu. ,,Cos to udělal?" Zavrčela Erza když všichni tři spadli na zem únavou a Loki zmizel. ,,Ztracená magie. Ovládání vaší energie, předávání, odsávání dokonce můžu manipulovat s vaší myslí. Zlovolná magie. Neporazitelná magie." Řekl útočník a Natsu se zamračil. Zkusil vstát, ale byl bez špetky síly. V tom se na mága řítil řev nebeského draka, ale temný mág řev odklonil rukou. Mág zmizel a objevil se u Wendy. Tý vysál v okamžiku sílu natolik aby si lehla. Ale nevysál nikomu tolik aby zemřel. Podíval se na vyděšenou Lucy. Lucy se vzchopila, vytáhla bič a švihla s ním na mága. Ten vzal bič a přitáhl si Lucy k tělu. Ta zalapala po dechu.
,,Lucy uteč!" Zařval Natsu. Bál se o ní, takovej strach ještě nikdy necítil. Srdce mu rychle bušilo a on vyděšeně sledoval situaci. Chtěl se postavit, ale nepodařilo se mu to. Mág chytil dívku pod krkem a vysál její sílu. ,,Mm vypadáš rozkošně, možná bych ti mohl zanechat dárek na rozloučenou." Zašeptal mág a přejel jazykem po klíční kosti. Lucy sebou cukla a zrudla. ,,Nech ji bejt." Zavrčel Natsu rozčíleně. Naštvaní byli i všichni ostatní. ,,Natsu Dragneel, jsou s tebou problémy. Hodně temných cechů se tě bojí. Ale copak, má náš salamander slabinu? Miluješ jí?" Zeptal se mág a Natsu zrudl. Lucy padala už do bezvědomí. Natsu se kousl do spodního rtu. ,,Salamadře, na tvých slovech závisí jestli ji nechám žít nebo jestli ji zabiju. Vím co si myslíš, řekni pravdu nahlas." Zazubil se mág a Lucy vykřikla bolestí. ,,Lucy.. Miluju tě.." Vyznal se Natsu a všichni vypadali překvapeně. Lucy na moment otevřela oči a se slzami v očích se na Natsua usmála. ,,Taky tě milu...ju" zašeptala a spadla na zem v bezvědomí. Mág se podrbal v černých vlasech. ,,Nebojte, nezabiju vás a tuhle vesnici už otravovat nebudu. Za Salamadrovo kuráž. Nechám ti ji na živu, ale dám jí dárek na rozloučenou." Zasmál se mág a jeho dlaň zčernala. Položil jí černou dlaň na čelo a Lucy se začala třást. Křičela ze spaní a černá energie jí proudila do mysli. Po chvilce se uklidnila a mág se zvedl. ,,Nebojte, bude žít. Sbohem Salamadře, Lucy mě navštíví. Brzy za mnou přijde a věř mi, tvá láska přijde v niveč." Prozradil mág a zmizel. Natsu se vyděšeně díval na Lucy. Když mág zmizel, najednou se všem kromě Lucy vrátila magická síla. Celý tým se rozeběhl k ležící Lucy a Wendy ji začala léčit. Dívka otevřela oči, ale v jejím pohledu bylo něco jiného. ,,Lucy jsi v pohodě?" Zeptal se nadšeně Natsu že dívka žije. Lucy se posadila a rozhlédla se po všech starostlivých tváří. ,,Kdo jste?" Zeptala se zmatená Lucy.

Natsu byl šťastný když zjistil, že dívka žije a vypadá v pohodě..
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fairytail4evah fairytail4evah | Web | 8. listopadu 2014 v 23:40 | Reagovat

Oh my god! :O
To bylo fakt super! Moc boží povídka *o*... Těším se na pokračování *u*

2 otakkulive otakkulive | Web | 8. listopadu 2014 v 23:47 | Reagovat

[1]: Děkuju :,). Jak jsem psala na začátku, moje první tvorba tak se snažím aby to bylo co nejlepší :).Pokračování bude nejdéle zítra:)

3 fairytail4evah fairytail4evah | Web | 9. listopadu 2014 v 1:10 | Reagovat

[2]: Jo je to zatím super *u*
Už se moc těším :3

4 Alida Alida | Web | 25. listopadu 2014 v 19:31 | Reagovat

Páni, to je bomba!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama