Listopad 2014

Pirates II.

20. listopadu 2014 v 15:46 | Kiri |  Fairy Tail
Druhý díl Pirates :). Snad se bude líbit. Gomenasai, že nevydávám články moc často, nějak nemám inspiraci :D. Hezké čtení :). *Kiri*

Druhý den ráno se nová posádka setkala na lodi Fairy Tail. Loď byla vcelku velká a vyjímali se zde černé plachty s modrým znakem pirátského cechu Fairy Tail. Erza stála za kormidlem a sledovala novou posádku. ,,Hej, zjistila sem, že dneska v noci bude vyplouvat obchodní loď z vedlejšího přístavu. Počkáme ve sklaním průplavu, musí tamtudy proplout. Přepadneme je." Řekla jejich první plán a všichni zajásali. ,,Šéfko, šéfko! Tohle musíš vidět!" Rozeběhl se za ní z ničeho nic Alzack a v ruce držel nejnovější vydání novin. Na titulní straně byla fotka rozbité lodi s mrtvými těly. ,,Eleven ghost znovu zaútočili. Podepsali se!" Přečetla nahlas titulek a přečetla si článek. Zalapala po dechu. ,,Alzacku, nepatřil Blue Pegasus mezi nejsilnější piráty?" Zeptal se Gray zamračeně. Střelec přikývl a nasucho polkl. ,,Zdá se, že máme nové nepřátelé." Poznamenal Natsu a zasmál se. ,,To bude zajímavý. Eleven ghost jo? Duchové a víli mm to zní dobře." Pokrčil rameny Gajeel a zasmál se svým smíchem typu Gehe. ,,Posádko, připravte se na vyplutí. Naložte zásoby jídla, pití a dalších věcí." Rozkázal Gray a všichni se dali do práce.
Mezitím na lodi Eleven ghost:
,,Ó? Jsme na titulní straně novin šéfka. Nepřitáhne to pozornost?" Ozval se Scorpio a Lucy se zasmála. ,,Scorpio-chan, nemáš snad nic na práci?" Zeptala se Lucy a v jejích očí se blyštila touha po krvi. Pirát polkl a odešel na palubu. ,,Kdo bude další cíl? Naše lupy začínají být celkem uspokojující." Zazubila se šéfka lodi a upravila si černý klobouk na hlavě. ,,Lucy-sama, má mise dopadla úspěšně. Připlul sem jistý pirátský cech. Říkají si Fairy Tail. V jižním moři a v severním ledovým oceánu byli proslule známí jako krvelačné víly. Myslím, že by po nějakém čase stáli za naší pozornost." Podala hlášení růžovlasá modrooká dívka v černé sukni, v bílé košili a s černou kravatou kolem krku. ,,Virgo, teď připravte strategii na porážku Lamia Scale. Nudím se a víš co znamená když se nudím?" Sykla Lucy a natáhla se pro knížku, kterou otevřela a při svitu svíčky si začala číst. Virgo se uklonila a odešla na palubu. ,,Hej, dneska večer porazíme další pirátský cech, připravte se na bitvu. A tentokrát loď pošleme na dno." Vyhlásila Virgo a posádka zajásala. Z lodi byla cítit krvelačnost.
Loď Fairy Tail:
Loď vyplula a na palubě panovala zábava. Erza stála za kormidlem a vítr rozcuchal její rudé vlasy. Natsu se zrovna pral s Grayem. Všechno vypadalo v pořádku. Loď zakotvila v průplavu a teď zbývalo čekat. Čekání si krátili hraním karet, zpíváním námořních písniček a chlastáním alkoholu.
,,Hej, nechceme aby nás kořist slyšela na sto honů. Zase se ztište jo?" Osočila se na ně Erza a všichni ji bez váhání poslechli. Odmlouvat Erze se rovnalo sebevraždě. Čas letěl a se setměním připlula obchodní loď. Piráti tiše seskočili na jejich palubu kam chvilku předtím Levy hodila uspávadlo. Všichni stráže usnuli. Fairy Tail se přemístili na loď a začali nosit na svou palubu co nejvíce věcí.
Lup byl úspěšný. Aspoň si to Fairy Tailští piráti mysleli. Průplav zahalila hustá mlha. ,,Někdo se blíží." Zasyčel Natsu. Měl dobrý čich. ,,Kdo Natsu" vyzvídal Gray ostražitě. ,,Někdo zlej." Odpověděl neurčitě Natsu a oba dva s Grayem tasili meče. Alzack s Biskou si nabili pistole, Erza tasila své dvě šavle, Gray a Natsu se postavili s meči do bojové pozice. Levy v ruce držela plynové bomby. Maccao s Romeem nabíjeli kanóny. Elfam v ruce držel velkou ostnatou palici, která musela vážit tunu. Mira v ruce měla šavli a Cana? Zasunuté dýky mezi prsty se nebezpečně blýskali. Ani Gajeel nezahálel, měl dlouhou šavli a na druhé ruce měl na kloubech nasazený železný boxer.
Nedaleko od nich kotvila loď. Loď ponořená ve tmě. ,,Nenechte nikoho živýho." Zasyčela Lucy a sama se zvedla aby se připojila k vraždě. ,,Jen blázen se postaví Eleven Ghost." Zasmála se Virgo a všichni vyrazili na nepřátelskou loď. ,,Jsou tady." Zavrčel Natsu a začala krvelačná bitva. Nejdříve měli duchové náskok, ale když mlha odpadla, Fairy Tailští se jim dokázali vyrovnat. Aquaris bojovala s Canou, Aquaris bojovala též pomocí dýk. Obě dvě ženy bojovaly vyrovnanou bitvou. V tom Cana obdržela zásah od modrovlásky. Cana vyjekla bolestí, z boku se jí řinula krev a kapala dolů. ,,Ty mrcho." Zasyčela Cana a naštvala se. V tom Aquaris dostala několik škrábanců od brunety a bojovaly dál.
Elfman se utkal s Capricornem. Capricorn lehce uhýbal úderům palice, ale i bělovlásek dokázal bez problému udrážet údery Capricornova boxeru. Lucy seděla na zábradlí lodi a sledovala boje. Erza byla rovná s Virgo. Gray hravě porážel Sagittaruse. Maccao chránil Romea před Scorpionem. Biska s Alzackem zkoušeli sestřelit Lokiho, ale ten hravě uhýbal a útočil na Natsua. Mira se utkala s Taurusem, který přestože slintal nad jejím tělem, odráželjejí útoky. Cana padla k zemi, z boku a z končetin se jí řinula rudá krev.
Aquaris nechala soupeřku ležet a předstoupila před zaraženou Levy. Levy schytala pěstí do břicha. Zavřela oči, očekávala bolest. Aquaris se napřáhla a chystala se Levy probodnout dýkou. Ostří dýky však k sedící modrkovlásce nedorazilo. Levy otevřela oči, její srdce zaplesalo štěstím. Ostří dýky se s cinknutím zarazilo o meč. Gajeel se otočil na Levy. ,,Vezmi Romea a Maccaa. Vezměte zraněné do podpalubí. My to vyřídíme." Řekl a soupeřku odkopl. ,,A hlavně přežij." Dodal ještě a už začal útočit na Aquaris. Levy se pousmála a v očích měla slzy. ,Vrať se mi celý Gajeele." Řekla a už běžela splnit jeho rozkazy. Brzy padl i Capricorn, ale Elfman se sotva držel na nohou. Biska chtěla zaměřit na ležícího Capricorna, ještě žil. Když v tom jí někdo čapnul za vlasy. ,,Bisko!" Vykřikl její společník a otočil se. Ve svitu měsíce stála ona. Byla bosa a na sobě měla černé upnuté mini šaty. Blonďaté vlasy v drdolu a v očích měla chladnokrevnost.
,,Útočit z dálky? Srabáctví." Zavrčela Lucy a jednou ranou srazila Alzacka k zemi. Stejně tak vyřídila i Bisku. Ale nezabila je, na to jí připadali moc ubohý. Lucy jako bohyně pomsty sestoupila na palubu. Kolem nípanovala temná aura a v ruce svírala katanu. ,,Loki, seber Capricorna, Scorpiona a Sagittariuse s Taurusem, slaboši se nechali porazit. Vezmi je zpátky na loď a připrav se na odplutí. Dej mi pět minut." Zavrčela na Lokiho, který bojoval s Natsuem. Ten se naštval a zaútočil na Lokiho. Ale jeho meč chytila Lucy holou rukou. ,,Uklidni se. Já sem tvůj protivník." Zasyčela Lucy.
,,Když přišla slečna Lucy, nemáte nejmenší šanci." Zavrčel Loki a odvekl své poražené kumpány na kotvící loď. Virgo odrazila další Erzin útok. ,,Kdo jste?" Zeptala se růžovláska Erzy. Ta se zasmála. ,,Slyšela si někdy o Fairy Tailu?" Odpověděla Skarlet. ,,Jo, pirátská posádka která sem připlula za novým dobrodružstvím. Nejsilnější piráti v severním moři. Ovládli jste sever. Jste silní." Řekla Virgo a její protivnice se zasmála. ,,Jo, to jsme. Teď mi odpověz ty. Kdo je ta Lucy co bojuje s Natsuem?" Položila na oplátku otázku Erza. Virgo se zatvářila děsně vážně.
,,Mladá žena, která se jako dítě rozhodla být pirátem. Proč ptáte se? Její matka umřela a otec ji nesnášel. Mladá Lucy-san utekla z domova, ale zajali ji piráti. Zneužívali ji. Proto se stala pirátkou a vraždí pouze jiný piráty. Piráty ze srdce nenávidí. Je silná, učila se od nejlepších pirátů. Jsme její jediný přátelé. Prosím, neodsuzujte princeznu. Ale pochopte její bolest. Odplujte z tohoto oceánu a my vás nezabijeme." Vysvětlila Virgo tařeným hlasem. Erza vypadala překvapeně. Ohlédla se na bojující blondýnku. Její kamarádka měla pravdu. Dokázala se lehce vyhíbat Natsuovým útokům a sama útočila rychle a přesně. Kdyby proti ní stál někdo nezkušený a slabý, někdo kdo by nedokázal odrzait její útoky, byl by mrtvý dřív než by si to uvědomil.
Gray zrovna porazil s pomocí Gajeela Aquaris, která se na poslední chvíli vytratila do moře. Všichni teď hleděli na bojující Lucy a na jejího protivníka Natsua.

Pirates I.

13. listopadu 2014 v 22:54 | Kiri |  Fairy Tail
Po delší době zase povídka :D. Snad se bude líbit :). Přišla sem na to náhodou tak snad se zalíbí :). pár Nalu, ale jsou tam ještě další páry :)


Právě se nacházíme v pobřežním městě Magnolie. Žádná kouzla, žádné čáry. Svět čelí nové éře plné pirátů, kteří přepadávají obchodní lodě a dělají neplechu ve městech. A právě v Magnolii je slavný pirátský přístav.

,,Natsu kam se vydáme na další plavbu?" Zeptal se černovlasý mladík, který byl oblečen pouze v černých botech a v černých kalhotech. Hruď měl holou, na břiše vynikaly svaly a na místě kde je srdce byl znak jejich lodi. Růžovlásek se podrbal a zamyslel se. ,,No Erza je kapitán tak se zeptej jí." Pokrčil rameny Natsu a v tom do pokoje vešla rudovláska. Měla na sobě bílé kozačky, bílé kalhoty a černou košili. U pasu měla šavli stejně jako Gray a Natsu.
,,Erzo co plánuješ teď? Poslední plavba nám způsobila odchod velké části posádky. Měli bychom zase udělat konkurz."Promluvil Gray a kapitánka se zakřenila. ,,Pravda, jsmev Magnolii,v pritáském přístavu. Tady se to piráty hemží. Jdeme do jedné hospody, sedávají tam piráti z celého kontinetu." Poručila Erza a trojce vyšla ven z hotelového pokoje.
V hospodě panovalo rušno. Erza vešla první a rozhlédla se. Všichni přítomní vypadali jako schopní piráti. Tedy kromě pár výjimek. ,,Poptejte se tady na vody kolem Magnolie." Přikázala dvěma zástupcům kapitána a Natsu s Grayem přikývli. Gray se začal vyptávat jednoho tlustého muže s kudrlinami na hlavě. ,,Mohu-li se zeptat, jaké jsou vody okolo?" Zeptal se Gray a muž s zrovna cosi čmáral na pergamen. ,,Ach, jste tu noví co? Všichni tady jsoupiráti i když někdo na to nevypadá." Začal muž a černovlásek povytáhl obočí. ,,Jsou? vy mezi ně nepatříte?" Položil další otázku zástupce a tlusťoch se zasmál.
,,Nejsem, jsem zákazník. Reedus jméno mé." Představil se a ukázal na tabuli vedle baru. ,,Lidé sem chodí a dávají si žádosti, pirátctvím samotným se uživit nedá. Proto sem chodíme a dáváme mise jako odstranění, loupeže, ale i doprovod nebo pomoct se stavbou." Vysvětlil zkráceně Reedus. ,,Ale ptal jste se na vody že? Nejslavnější pirácký cech se nazývá Sabertooth, ale v poslední době piráti vyprávějí o velké černé lodi. Plachty černé a posádka děsivého vzhledu. Vypráví se, že tato loď přepadává piráty a kradou jim poklady. Nebojí se zabíjet a jsou nemilosrdní. Ale ode mě to nemáte. Nic víc nevím." Zašeptal Reedus a pak se vyděšeně ohlédl po hospodě. Oddychl si když si všiml, že ho nikdo neslyšel. Tedy spíše si to myslel.
Mezitím si Natsu sedl k mladému chlapci, který tu byl se svým otcem. ,,Ahoj, jsem tunový, můžete m dát pár informací?" Zazubil se Natsu. ,,Jasně, záleží co chceš vědět. Jsem Maccao a tohle je Romeo." Představil je otec a mnul si prsty knír, Natsu si všiml, že mu na ruce chybí dva prsty. Chlapec se ušklíbl. ,,Jsem Natsu Dragneel, chtěl bych vědět něco o pirátech v okolí." Řekl narovinu Natsu a Maccao ztuhl. ,,Nejsilnější pirátský cech se jmenuje Sabertooth, mají prý nejsilnější piráti. Nikdy nenechali nikoho naživu. Jsou to vrahové. Ale také si dejte pozor na piráty říkající si Lamia Scale, mají pár dobrých článků. Moc nezabíjejí, ale jsou bohatí. To není vše, zdejší vody skrývají cech jménem Blue Pegasus, tito piráti no nevypadají moc na piráty, ale jsou silní. V poslední době se však vypráví o novém cechu, přepadávají ostatní piráty a vždy někoho zabijí. Přicházejí s nocí a zabíjejí rychle a smrtelně. Před jejich mečem není úniku. Jméno nikdo nezná, ale dokonce si Sabertooth se o ně zajímá." Prozradil Maccao a Romeo se zamračil. ,,Si práskač tati." Zavrčel chlapec a Maccao se zasmál. ,,Romeo, tohle je jen přátelská výpomoc." Odpověděl, Natsu poděkoval a odešel.
I Erza se něco dozvídala. Seděla za barem a povídala si s bělovláskou. ,,V poslední době se na moři objevují jisté pirátské lodě. Říkají si temní piráti. Zabíjejí všechno a všechny. Piráti mezi sebou mají různé domluvy, třeba Sabertooth, Lamia Scale a Blue Pegasus mají spolu dohodu o neútočení na sebe. A toplatí i o ostatních pirátech. Avšak tito temní piráti přepadávají ostatní pirátské lodě,zabijí celou posádku. Poklad jim nekradou, nebo se o tom neví. Jsou extrémně nebezpeční." Řekla Mira a Erza se zamračila. To co se dozvěděla se jí nelíbilo.
,,Héj lidi, kdo by se chtěl přidat do pirátského cechu Fairy Tail?" Zařvala Erza, která se postavila na stůl. Piráti k ní vzhlédli. Na stůl vedle ní vyskočil i Natsu a Gray. ,,Tak co padavky, máte na to se k nám přidat?!" Přidal se Natsu. ,,Pochybuju ohnivá palice." Odsekl Gray a Natsu mu věnoval nahněvaný pohled. ,,Sklapni nudisto" oplatil mu to a Erza jim vzala hlavy a třískla jim je o sebe. Než se nadáli, přicházeli k nim účastníci. Mezi nimi byl i Maccao a Romeo.
,,Fajn máme deset nových lidí, to by zatím mohlo stačit." Pokrčil rameny Natsu a přelétl pohledem seznam pirátů. Maccao, Romeo, Alzack, Bisca, Elfman, Mira, Cana, Levy a Gajeel.
,,Ráno v šest se sejdeme v přístavu, budeme tam čekat u lodi Fairy Tail." Řekla Erza a všichni se rozešli. ,,Co jste zjistili?" Zeptala se Erza když dorazili na pokoj. Gray se zamračil. ,,Nejslavnější a prý nejsilnější pirátský cech, Sabertooth. Prý to jsou chladnokrevní vrazi, jeden zákazník nás před nimi varoval. Když mi o nich vyprávěl, vypadal vyděšeně. Jakoby se bál,že ho někdo slyšel." Promluvil Gray a mračil se. Natsu se zasmál. ,,Zjistil si toho málo nudisto. Macao, člen naší posátky. Řekl nějaký informace. Nejsilnější je Sabertooth, pak si máme dát pozor i na loď jménem Lamia Scale a Blue pegasus. Prý se vypráví o novém cechu. Přepadávají ostatní piráty, přicházejí s nocí a zabíjejí rychle a smrtelně." Pokračoval Natsu a Erza se kousla do spodního rtu. ,,Pocházíme z daleka, zdejší vody nás neznají, ale tam odkud pocházíme, byli jsme nejsilnější. teď je na čase ukázat dalšímu kontinentu sílu Fairy Tail." Řekla Erza a Gray s Natsuem jen přikývli.
Mezitím někde po moři plula zahalená nocí velká černá loď. Jediné světlo na lodi pocházelo z pár luceren. V podpalubí sedělo u velkého jídelního stolu jedenáct postav. Avšak v čele stolu seděla pouze jedna postava.
,,Kam to jedeme šéfko?" Promluvila jedna postava. Světlo lucerny postavu osvítilo. Otázka pocházela od vysokého bělovlasého muže, který měl na sobě drahý oblek a bílé vlasy měl nagelované tak, že to vypadalo jako kdyby mu z vlasů vyrůstal pár zatočených rohů. Také na bradě mu rostla bílá bradka. ,,Capricorne, nebuď tak nedočkavý a nech mě ostříhat ty tvoje vlasy." Ozval se muž sedící vedle Capricorna. Muž byl o hlavu menší než Capricorn. Černé vlasy s rudými pramínky měl zapletené v copánky, na očích měl brýle se zelenými sklíčky a na sobě bílé kalhoty a modrou košili. Před sebou měl položený pár kadeřnických nůžek. ,,Nech Capricorna být Cancere" zasyčel na něj muž, který měl na sobě převlek koně a před sebou luk a toulec se šípy. ,,Nepleť se do toho Sagittariusi, nevyplácí se to." Vzdychl si zrzavý muž s modrými brýlemi na očích a na sobě měl oblek podobný tomu, který nosil Capricorn. ,,Scorpio drahoušku, koho dneska zabijeme?" Zamlaskala modrovlasá dívka smodrými oči, která seděla na muži s napůl červenými a s napůl bílými vlasy.
,,Aquarius, víš že ani nevím? Šéfka koho dneska zabijem? A kde je vlastně Virgo a Taurus?" Promluvil Scorpio. Měl pravdu, dvě místa byla volná. Postava v čele stolu vydala jakýsi pohoršený zvuk.
,,Jste jak malí. Capricorne, kus od nás je zakotvená loď s cechem, který si řiká Blue pegasus. Zničíme ho. Cancere, můžeš ostříhat válečné zajatce. Sagittariusi, ty budeš střílet z plachty. Spoléhám na tebe. Loki, ty budeš se mnou v první linii. Scorpio a Aquarius, vy taky budete v první linii. Virgo a Taurus, Taurus řídí loď aVirgo má vlastní úkol." Zodpověděla všechny otázky žena, která na sobě měla černé kalhoty, černé kozačky, modrý šátek,který měla omotaný kolem poprsí a blonďaté vlasy volně rozpuštěné. U pasu se jí pohupovala šavle.
,,Hra může začít." Promluvila Lucy a loď zastavila.

Dark Lucy III. - End

9. listopadu 2014 v 19:23 | Kiri |  Fairy Tail
Tahle povídka byla kratší :D. Ale snad se líbila :). Teď plánuji další povídky, ale nevím jak mi to vyjde s časem. Pište do komentářů :). Jaký pár by jste chtěli příště? *Kiri*


Natsu strnul a zalapal po dechu. Blondýnku nepoznával a její slova mu zlomily srdce. Lucy se ušklíbla. ,,Hlavně se tu nerozbreč hrdino. A teď vypadni, chci se převlíknout." Odpálkovala ho Lucy a Happy brečel. Natáhl k Lucy ruce. ,,Lucy proč si taková? Nechceš rybu?" Zakňoural Happy a Lucy si povýšeně odfrkla. ,,Kočky by neměly mluvit. Raději mňoukej. Jsi obyčejná hříčka přírody. Vypadněte z mýho bytu!" Zvýšila už na ně hlas a Natsu mlčky vstal. Pohledem skenoval zem a pobídl rukou Happyho. Pak vyskočil z okna a brečící Happy za nim vyletěl. Lucy vyskočila z postele a zamkla okno. Otevřela skříň a prohrabovala se hromadou oblečení.
Mezitím sklesle došel Natsu s Happym do cechu. Stačilo je vidět a bylo poznat, že se něco stalo. ,,Natsu co je?" ozvala se ostražitě Erza. Drakobijec se posadil ke stolu a dal si hlavu do dlaní. Chtělo se mu brečet. Jeho srdce bylo rozlámané nahodně kousků a on neviděl nic víc než temnotu. Cítil se děsně. ,,Lucy.." Zašeptal jméno a Happy se znovu rozbrečel. To už všichni zpozorněli. Natsu jim vše odvyprávěl, v polovině příběhu se začal zadrhávat a měl co dělat aby se nerozbrečel.
,,Je to snad vedlejší účinek toho temného kouzla? Mistr je na setkání Cechmistrů, musíme si s tím poradit." Řekla Erza a i když se všichni kromě Natsua a Happyho tvářili statečně, všechny zpráva o stavu kamarádky silně zaskočila. V tom momentě se otevřely dveře do cechu a vešla Lucy. Celý cech na ní upíral pohled.
Blondýnka měla na sobě černé šaty s modrým lemováním. Šaty byly bez ramínka. Kolem pasu měla černý pásek na kterém měla pověšené jak klíče tak bič. Vlasy měla rozpuštěné a kolem krku černý řetízek. Obuv měla vpodobě vysokých černých kozaček.
,,Ahoj Lucy" pozdravila první Erza a Lucy jí věnovala zlomyslný úsměv. ,,Čau Skarlet" odpověděla drzým tónem Lucy a Erze vyskočila na čele žilka. ,,Hej Lucy uklidni se, zapomněla si snad jaká je Erza?" Zasyčel Gray při pohledu na Erzu, která začala být naštvaná. Blondýnka se chladně zasmála. ,,Jo, podle vzpomínek je to nejsilnější holka Fairy Tailu, dělá ze sebe vůdkyni, ale ve skutečnosti z ní nemám byť špetku respektu. Hlavně když si myslí jak je krásná." Poznamenala Lucy a Rudovláska se přezbrojila. Ostří meče ohrožovalo dívčin krk. ,,Mě si klidně nadávej, ale omluv se Natsuovy a Happymu." Zavrčela Erza. Lucy na okamžik zmizela a objevila se za Erzou. Kolem Lucy panovala hrozivá energie.
,,Tomu ufňukánkovi a tý hříčce přírody? Sorry, nejsem ta Lucy kterou znáte. Nejsem ta uječená upištěná blondýnka, která si vás všech vážila a dala by za vás život. Nejsem Lucy která ho milovala. Jsem někdo jinej. Smřite se s tim." Poznamenala a strhla z nástěnky jednu práci a ukázala ji zaskočené Miře. ,,Beru si tuhle misi." Zavrčela Lucy a odešla z cechu.
Nechala za sebou všechny zaskočené. Bylo to ještě horší než když si na ně nemohla vzpomenout. Teď znala všechny vzpomínky s nimi a přesto... Levy se rozbrečela a zdálo se, že i Mira má na krajíčku. Erza bouchla pěstí do stěny, ve stěně zůstala díra. ,,Nesmí bejt na tý misi sama. Něco se jí stane. Náš tým, máme za ní odpovědnost. Budeme ji sledovat z bezpečné vzdálenosti, nesmí si nás všimnout. Miro co to bylo za misi?" Rozhodla Erza a Gray přikývnul. I Wendy a Charla vypadaly odhodlaně. Jediný Natsu s Happym dál seděli a truchlily pro svou kamarádku.
,,Hej ohnivá palice, neni mrtvá. Uzdraví se. Dej tomu čas." Prohodil Gray a tentokrát nemusel odhánět Juvii, která utěšovala Levy. Natsu se ani nezmohl na to, aby to Grayovi oplatil. Růžovlásek vstal a Happy poletoval vedle něj. Tým se vydal za Lucy, která šla na misi pěšky. Její mise počívala v tom aby ulovila jednu příšeru, ze které se vařily skvělé chody.
Lucy šla pěšky, musela dojít do hor, hory byly blízko proto nechtěla utrácet. Byla tak zamyšlená, že si ani nevšimla čtveřici lidí a dvojci lítajících koček. ,,Myslíš že tu příšeru porazí sama? Jeto prý obroská ještěrka, která má jedovatý zuby." Pochybyl šeptem Gray. ,,To zvládne. Musíme jí věřit." Ujistil ho Natsu, ale i přes své tvrzení ho svíral neskutečný strach o její život. Erza přikývla. ,,Je silná, doufejme že nezapomněla svoje schopnosti." Potvrdila Erza, ale i tak se všichni o kamarádku báli. Jak čas letěl, Lucy stála před obrovskou jeskyní kde měla údajně žít ta ještěrka. ,,Tak se do toho pustíme." Řekla si sama pro sebe Lucy a ona vešla do jeskyně. Tam ležela stočená kolem obrovského stalagmitu dvoumetrová bílá ještěrka s křídli a s vyceněnými tesáky. Jakmile ucítila vetřelce, otevřela své rudé oči a postavila se na čtyři nohy. Dlouhým ocasem máchla do stěny, ze které se ulomilo několik balvanů. Blondýnka se zasmála. ,,Promiň ještěrko, tady ukončim tvůj línej život." Omluvila se se smíchem Lucy a vytáhla klíče. Nahmatala jeden ze zlatých klíčů.
,,Otevři se bráno býka, Taurus" odemkla bránu a před ní se objevil jeden z jejích sférických duchů. Býk začal slintan nad jejím tělem. Lucy ho chladně odpálkovala. ,,Dělej Taurusi, zab tu ještěrku." Poručila duchovi Lucy a býk přikývl. Tasil svou sekeru a rozeběhl se proti ještěrce. Lucy vyndala další klíč. ,,Otevři se bráno Štíra, Skorpion." Otevřela druhou bránu a vedle ní se objevil její další duch. ,,Použijte kombo a pospěšte, nemáme celej den." Zívla si Lucy a sledovala jejich boj. Boj byl vyrovnaný. ,,Dobře Taurusi, Skorpione, vraťte se." Poručila a zavřela jejich brány.
,,Co to dělá?" Vyděsil se Natsu když Lucy schovala klíče. Blondýnka se protáhla a podívala se do očí ještěrky. ,,Jsi celkem silná, ale poznej kdo je tady pán. Poklekni a umři." Zavrčela Lucy a vpíjela se pohledem do rudých očí ještěrky. Ta z tlamy vypustila nějaký zvuk a poklekla před Lucy. Ta utrhla holou rukou ostrý osten stalagmitu a pohladila příšeru po šupinatý hlavě. ,,Za to jak si poslušná tě nezabiju. Ale úkol je úkol. Potřebuju z tebe pouze jedno oko, pár šupin a dráp z konce ocasu. Udělám to rychle." Řekla ještěrce a bez milosti vydloubla rukou ještěrce oko. Ta začala řvát bolestí a z prázdného ďůlku kde bylo oko tekla krev. ,,Proč ji nezabije? Takhle jí trápí a mučí." Vzlykla Wendy, která se nemohla dívat na utrpení ještěrky. Gray a Erza vyděšeně sledovali Lucy. Ta nabrala na prst trochu krve příšery a z prstu si krev slízla. ,,Máš dobrou krev, ale nic pro mě." Zasmála se Lucy a jako dravec obcházela svou kořist. Bez varování skočila ještěrce na záda a vytrhla stalagmitem několik šupin. Ještěrka se začala zmítat a řvát bolestí.
,,Hej Lucy co to děláš?" Ozval se Natsu, který to už nevydržel. V očích měl slzy a pěsti zatínal. Lucy se otočila a ušklíbla se. ,,Zase bulíš? Ufňukánku. Tak už vyjděte všichni." Pokynula jima celý tým vyšel. Všichni vypadali zděšeně a jakoby byli na jejím pohřbu. ,,Dělám mis nepřekážejte." Odfrkla si Lucy a vytrhla osten z konce ocasu. Pak ještěrku usmrtila jediným zásahem stalagmitem do hrdla. ,,Nepoznáváme tě Lucy. Tohle bys nikdy neudělala." Zašeptala Erza, která měla taky slzy na krajíčku. Všechny je to bolelo. ,,Kolikrát vám mám říkat, že nejsem ta Lucy co jste znali?" Vzdychla si rezignovaně blondýnka a vytáhla z batohu krabičku do které dala kusy příšery.
,,Drahoušku jak se ti líbí můj dárek na rozloučenou?" Ozval se cizí hlas. Natsu se obalil plameny. Na světlo vyšel onen temný mág, který tohle Lucy provedl. Ta si ho chladně přeměřila. ,,Neřikej mi drahoušku. No sem ti vděčná, díky tomu zákeřnýmu kouzlu jsem našla svojí podstatu." Zasmála se Lucy a obejmula mága, kterému vlepila pusu na pusu. Natsu zkoprněl a z očí se mu řinuly slzy. ,,Vrať nám Lucy!" Zařval Natsu a Gray si připravil magii stejně tak se Erza přezbrojila. Wendy snědla vzduch. ,,Ale to už není na mě." Pokrčil rameny mág a Lucy se obalila temnou aurou. ,,Ale pro svojí lásku připravím skvělý boj." Pokrčil rameny mág a zmizel. Rychlostí, kterou by mu záviděl i laxus se přemístil za Wendy, ta okamžitě spadla vyčerpaně na zem. Stejně tak dopadl i Gray. Jen Erza uhnula. Začal boj mez Erzou a temným mágem. Lucy šla mezitím naproti Natsuovi a vytáhla bič.

,,Lucy, copak jsi na mě zapomněla?" Vzdychl si Natsu a utřel si slzy. ,,Víš, dneska je to rok co jsme se potkali, zachránil jsem tě před falešným Salamadrem, Ten den jsem hledal Igneela, ale místo toho jsem získal tu nejlepší parťačku a taky jednou holku, která si dokázala získat moje srdce. Zažili jsme toho hodně. Třeba záchrana Macaa, nebo mise třídy S. Málem nás vyrazili z cechu, ale dopadlo to všechno dobře. Zažili jsme toho hodně. A při Magický olympiádě, když tě Miranda mučila v tý vodě jsem si jednu věc uvědomil. Začal sem cítit, že tě miluju. Hodněkrát po tobě někdo šel, vždycky sem tě zachránil. Pamatuješ na ostrov Terinou (nevím jak se to píše :D)? Bojovali jsme s tím tlusťochem. Ubližoval ti, já se fakt o tebe bál. Nemohl jsem nic dělat, víš co si mi řekla když sem chtěl abys utekla?" Mluvil Natsu a u toho se vyhýbal útokům. Lucy se zastavila a spadla na kolena. Před očima měla vzpomínky s Natsuem a ona cítila, že se v ní něco zlomilo. Vycítil to jak Natsu tak temný mág. ,,Hej Lucy zabij ho a získáš ohromnou moc!" Zařval na blondýnku, která se třásla a brečela. ,,Lucy, miluju tě. Prosím, moc tě prosím, vrať se mi." Zašeptal Natsu a Lucy se na něj podívala. ,,Nat..su" dostala namáhavě ze sebe jeho jméno. Už kolem sebe neměla tu temnou energii a na okamžik vypadala jako ta stará Lucy.
,,Nat...su, uteč...te" zašeptala vysíleně Lucy a začala se zmítat v křečích. Natsu jí chytil za ruku a usmál se na ní. ,,Ne, neopustím tě." Řekl a Erza se snažila zaměstnávat temného mága, který se začal soustředit na Lucy. ,,Nat..su, mu..sí..te se odsud do..stat. Nat..su, milu...ju tě, nezapomeň na to.." Vykoktala Lucy a chytila se za hlavu. Křičela bolestí, odehrávala se v ní válka. Temná magie soupeřila s její myslí. Bušilo jí srdce, snažila se zůstat při vědomí. Všechny svaly v těle jí pukaly bolestí, bylo to jako ležet v lávě. ,,Lucy vydrž!" Vykřikl zoufale Natsu, ale nemohl nic udělat. Temný mág zasadil Erze silnou ránu do břicha a přemístil se k Lucy. Natsu ho chtěl zasáhnout, ale mág se zasmál. ,,Salamadře, stačí m ublížit a já jí můžu nechat jedním slovem vybuchnout. A to bychom nechtěli ne? Te´d ustupte." Poručil jim a Natsu s Erzou odstoupili. Mág zvedl Lucy do náruče a uspal jí ránou do břicha. Dívka semu bezvládně svezla do náruče a na tváři měla zaschlé slzy. ,,Jí si beru sebou, co kdybychom si zahráli takovou malou hru? Když ji najdete a ona bude chtít, nebudu jí bránit v odchodu. Ale jestli ji do týdne nenajdete, zůstane navždycky mojí malou sexuální hračkou." Olízl se mlsně mág a zmizel. V jeskyni ještě zněla slova: jeden týden...
Natsu a Erza se svezli na kolena, znovu se to stalo... Znovu ji nedokázali zachránit. Vrátili se co nejrychleji do cechu. Když se všichni dozvěděli co se stalo, rozhodlo se. Utvořili týmy a vydalo se hledat Lucy. Natsu, Erza a Gray vyrazili ještě ten den. Začali v jeskyni.
,,Můžeš je vyčenichat?" Zeptal se Gray v naději. Natsu čenichal, alepachová stopa vedle pouze k nedaleké řece. Pak pach zmizel. ,,Lucy, zachráníme ji že jo?" Zakňoural ubrečenej Happy a Natsu přikývl. Rozhodně ji najdou.
Mezitím u Lucy:
Lucy otevřela oči, koukala se do bílého stropu. Chtěla se posadit, ale v tom jí zabránila prudká bolest hlavy. Přehrávala si všechny okamžiky ze včerejška. Kouzlo v její mysli bylo prolomeno a ona teď všechno cítila normálně. Natsu.. Najdeš mě že jo? Pomyslela si v duchu Lucy a vedle ní se objevil temný mág. ,,Tak už si se probudila?" Zeptal se mág a Lucy od něj odvrátila pohled. Hm, zdá se, že moje kouzlo přestaloz části fungovat. No nic, obnovit to nemůžu nebo by umřela. Už sem ji získal a to mi stačí. Proběhlo mágovi hlavou a pohladil Lucy po tváři. Ta se na něj ani nepodívala. Pořád myslela na Natsua. ,,Za chvilku pro tebe přijde Tammy. Bude tvá průvodkyně, buď přátelská. Pak si dáme večeři." Řekl mág a zmizel. Lucy se rozbrečela. Chtěla tolik se vrátit do cechu až to nebylo možný. Brzy do místnosti vešla o něco vyšší starší dívka. ,,Jsem Tammy a ty jsi Lucy. Omluv prosím Gerina, vždycky tohle někomu udělá. Neuvědouje si jak tím ubližuje jiným. No nic, pojď půjdeme do léčivých horkých pramenů." Pobídla Lucy a pomohla jí vstát. Po cestě si povídali. Tammy byla přátelská, ale i tak měla v sobě něco zlého. V pramenech pokračovali v diskuzi.
,,Měla bys na svojí minulost zapomenout. Je to tak nejlepší." Řekla Tammy a Lucy se zahleděla na hvězdy. Byly krásné a jasné. ,,Tammy, jak si se sem vlastně dostala?" Změnila téma Lucy. Modrovláska se ušklíbla. ,,Jsem jeho dcera" vysvětlila pouze a její odpověď Lucy zaskočila. Jak si tak povídali, Lucy si ani neuvědomovala, že se jí Tammy pomalu dostává záludně do mysli a do srdce. ,,Jsi vlastně první holka, která tu mysl přežila. Vždycky se do pár dní zbláznily. Tak tu jsem vždycky sama." Řekla a povzdychla si. Lucy k ní necítila zášť, člověk si otce nevybírá. To znala z vlastní zkušenosti. Dny ubíhaly a Lucy se znovu stala zlou. Tammy měla v mysli vymyšlený plán, teď když ovládala její srdce a mysl, zbaví Lucy minulosti aby měla jistotu, že blondýnka neodejde.
,,Lucy co bys řekla na to, kdybychom zabili tvé přátelé z minulosti?" Řekla šestého rána Tammy u snídaně. Lucy se zamyslela a pak se zle usmála. V jejích očích byla zloba a silná nenávist. ,,Jasně bude to zábava." Řekla a obě dvě se vydaly na cestu.
Z obyčejného pohledu:
Natsu a jeho tým hledali Lucy už šestý den, jejich naděje pomalu mizela a oni byli skeptičtější víc a víc. Natsu po nocích sedával pod hvězdami, sledoval oblohu a myslel na Lucy. Většinou mu u těch myšlenek stékaly slzy. Ani se nepral s Grayem, neměl sílu... Happy na tom byl podobně. Ani nelezl za Charlou, kterou to chování těch dvou znepokojovalo. Hlavně ji znepokojila její vidina, že sem Lucy přijde. Když o tom řekla ostatním, najednou získali novou naději. Rozhodli se tu do odpoledne zůstat. Ani ne za dlouho se před nimi objevily dvě postavy. Když se vyjasnilo, všichni zalapali po dechu. Před nimi stála Lucy, na sobě měla černo modré šaty, kolem pasu měla klíče a bič. V očích měla zlomyslný pohled. Vedle ní stála o něco vyšší modrovlasá dívka. Ta na sobě měla červený kus látky zakrývající prsa a červenou sukni. Z obou vyzařovala temná aura. Natsu to však neviděl, byl šťastný, že dívku znovu vidí.

Rozeběhl se k Lucy, ta se nechala obejmout. ,,Natsu pozor!" Zakřičel Gray, varoval ho však pozdě. Natsu schytal pěstí do břicha. Pěstí ho odhodila o pár metrů dál a Lucy se zasmála. ,,Hlupáku. Znovu si tomu naletěl." Zašklebila se Lucy a ukázala na Tammy. ,,Tohle je moje nová rodina. Abych mohla jít dál, musíme vás zabít." Vysvětlila jednoduše a Tammy se ušklíbla. Zlá Lucy byla skvělá. Začal tuhý boj. Lucy bojovala s Natsuem, který však neútočil, pouze uhýbal a bránil se. Lucy ani nepoužívala hvězdné duše. Ty totiž odmítli spolupracovat do té doby dokud se nevrátí stará Lucy.
Tammy byla silná, vlastně byla silnější než její otec. Ale i přesto schytala pár tvrdých ran. Buď od Graye nebo od Erzy. Do boje se přidávala i Wendy. Pomáhala podpůrnými kouzly a taky občas drakobijeckou magií. Když Tammy ležela, Gray ji uvěznil napůl v ledu. ,,Vrať nám Lucy." Zavrčel Gray a Tammy smutně přikývla. Byla poražena. V tom momentu se všichni obrátili na Natsua a na Lucy. Natsu jí zablokoval ruce i nohy, ale ztratil rovnováhu a spadl na Lucy. Ta se zamračila, ale nemohla se pohnout. ,,Lucy, miluju tě tak prosím, nezabij mě" ušklíbl se Natsu a Lucy políbil. Jakmile se jejich rty spojily, Lucy se uvolnila. Veškerá zlá aura z ní vyprchala jako lusknutím prstů. Lucy nejdříve byla překvapená, z doby kdy byla pod kouzlem měla rozostřené vzpomínky, pro ní to bylo jako se probudit z noční můry a octnout se pod klukem, kterýho miluje a ten kluk jí líbá. Hned se však uklidnila a do polibku se zapojila. Natsu byl šťastný. Nejšťastnější v životě, Erza, Gray a Wendy se usmívali. Smál se i Happy s Charlou. Jen Tammy se zlomyslně v očích blýsklo, ale to nikdo nepostřehnul.
,,Jsi zpátky Lucy" zašeptal Natsu když se přestali líbat. ,,Natsu, prosím slez ze mě nemůžu dýchat." Zasmála se Lucy. Teď se oba dva červenali. Erza nadšeně Lucy objala. Blondýnka jí objetí oplatila a usmála se. Byla mezi svými. Pak se objala i s Wendy a s Grayem. Podívala se lítostivě na Tammy. Bylo jí líto dívky. Happy se rozletěl k Lucy a objal jí. U čehož brečel. ,,Lucy chyběla si nám" zavzlykal kocour a Lucy ho s úsměvem utěšovala. ,,Gray, pusť ji prosím." Poprosila Graye a ten s tichou námitkou rozpustil led. Tammy teď stála čelem k Lucy. ,,Tammy, proč se se svým tátou nedáte na cestu dobra? Copak ti je dobře když si zlá?" Navrhla dívce Lucy a Tammy zahrála lítostivou holku, která se dopustila chyby. ,,Obejmeš mě?" Zeptala se Tammy a Lucy ji se smíchem objala. V tom momentě se však Tammy objevila za ní, vytáhla odkudsi nůž a řízla Lucy silně do břicha. Všichni strnuli. Lucy padla k zemi a Tammy se ušklíbla. ,,Wendy, ošetři Lucy." Řekl Natsu a obalil se plameny.


Byl naštvaný jako nikdy. Začala jednostranná bitva, Tammy dostávala silně na zadek. Tammy znovu a znovu vstávala. Wendy léčila Lucy, kterou držela Erza za ruku. Lucy se sotva držela při vědomí. Všude byla její krev. Lucy brečela. ,,Mám vás všechny moc ráda. Erzo, nemusíš být vždycky ta nejsilnější, připusť si někdy emoce blíž k tělu. Wendy, jsi silná, nepřestávej sílit, budeš skvělý drakobijec. Gray, Juvia tě miluje. Zkus si to s ní vyřešit, Juvii na tobě moc záleží, co kdybys o tom s ní zkusil mluvit? Poslouchej jejím pocitům a Natsu.. Vyřiďte Natsuovi že ho miluju.." Zašeptala Lucy a usnula. ,,Nebojte je jen v bezvědomí." Vzlykla Wendy a měla co dělat aby se netřásla.
Boj skončil, Tammy umřela a Natsu se vrátil k ostatním. Byl silně pomlácený. Lucy otevřela oči, Natsu se na ní díval se slzami v očích. Lucy se usmála. ,,Natsu, usměj se pro mě prosím." Poprosila ho a Natsu se zářivě usmál. ,,Lucy, vydrž, Nesmíš umřít ano?" Řekl Natsu a Lucy přikývla. ,,Jo, neumřu."

Poznamenala Lucy a znovu se dostala do bezvědomí. Když Wendy uzavřela rány, měla na tváři smutný výraz. ,,Wendy co je?" Zeptal se pohotově Gray. ,,Nevím, zasáhlo jí to vážně. V tý ráně byla temná magie. Teď bude muset Lucy zabojovat. Je malá šance na přežití." Řekla verdikt a rozbrečela se. Začalo pršet. Natsu si sundal šálu a omotal jí Lucy kolem krku. Vzal blondýnku do náruče a se slzami v očích se obrátil na ostatní. ,,Musíme ji dostat k Polushike (nevím jak se to píše :D)." Řekl a všichni mu dali za pravdu. Obstarali si auto na CE plugin (nevím jestli CE nebo nějak jinak:D). Erza řídila a Natsu tentokrát ani netrpěl cestovní nemocí. Držel Lucy v náručí a brečel. Celou cestu na spící Lucy mluvil, k němu se přidal i Gray a Wendy.
O týden později:
Natsu vešel do cechu, panovala tu pořád ta pochmurná nálada. Uplynul týden od tý odálosti s Lucy. Lucy ležela ve svým pokoji a byla v kómatu. Nikdo nevěděl kdy se probudí jestli vůbec. Natsu vypadal děsně, vůbec nespal, oči měl oteklé a prázdné. Duchem byl pořád s Lucy. Posadil se ke stolu a ostatní se ho zeptali na její stav. ,,Lucy.. Její stav se zhoršil, nedávají jí víc jak pár dní. Pokud se neprobudí, zemře." Řekl a rozbrečel se jako nikdy. Celý cech byl tou zprávou zasažen. Okamžitě začali truchlit. Nevěřili, že by to mohla Lucy přežít..

Všichni brečeli... Když v tom se otevřeli dveře cechu, ve dveřích stála Lucy s úsměvem na rtech. ,,Co tak sklesle?" Řekla Lucy a všichni se na ní nevěřícně podívali. Lucy se zatvářila rozpačitě když i u Gazeela a Graye viděla slzy. Nejvíce ji však zasáhly Natsuovo slzy. Ten na Lucy koukal jako na přízrak. Zářivě se usmál, vyběhl a obejmul Lucy. ,,Dávej pozor udusíš mě." Řekla Lucy, ale objetí mu oplatila. Jeho objetí příjemně hřálo a ona věděla, že by takhle vydržela věčně. ,,Už tě nikdy nenechám samotnou Lucy. Už o tebe nikdy nechc přijít slyšíš? Miluju tě Lucy Heartfiliová, budeš se mnou chodit?" Zeptal se a Lucy ho objala ještě víc. ,,Natsu, taky tě miluju. Že se ptáš, jasně že s tebou budu chodit." Usmála se Lucy a ty dva se políbili. Cech zajásal. Když se ty dva odtrhli, Natsua vyměnili všichni ostatní. ,,Neuduste mi ji." Zavrčel Natsu, ale musel se smát. Všechno nakonec skončilo dobře.
O pár let později:
Lucy a Natsu se vzali, teď spolu mají krásnou holčičku Naly.
Gray a Juvia si to vyřešili. Juvia přestala být otravná, též se vzali a mají spolu krásnou čtyřletou holčičku Grevy :).

Gerard (opět nevím jak se to píše gomenasai :D) začal žít nový život. Žije poblíž Magnolie kde má Erzu. Ty dva se vzali a mají spolu ročního chlapečka :). To bude číslo až vyroste:). Syn kriminálníka a monstra Erzy :D

Gajeel a Levy: Levy se po situaci s Lucy konečn odhodlala Gajeelovi vyjevit svoje city. Ale dřív než to stihla udělat, přišel za ní a beze slov Levy políbil před celým cechem. Začali spolu chodit. Nedávno se teprve vzali a plánují děti :).

Happy end :)

Naruto Anime, Manga

9. listopadu 2014 v 1:48 | Kiri |  Anime a Manga online


Naruto: 1-220: http://hokage.cz/naruto-1-220-online
Naruto Shippuden: 1-???: http://hokage.cz/naruto-shippuden-online
Tuto stránku si nemůžu vynachválit. Jsou zde funkční díly Anime. Vychází zde i Manga. Určitě jukněte :).


Spřátelené blogy

9. listopadu 2014 v 1:29 | Kiri
Ahoj, chcete být spřátelený blog? :,)
Stačí napsat do komentářů přezdívku a adresu blogu :)


Dark Lucy II.

9. listopadu 2014 v 1:23 | Kiri |  Fairy Tail
Druhý díl Dark Lucy :,). Další díl vydám noo nevím kdy, možná dneska možná v pondělí kdo ví? :D. Pište komentáře:). Dílje kratší, omlouvám se za případné gramatické chyby, píšu to v jednu ráno :D. *Kiri*


,,Kdo jste?" Zeptala se nechápavě Lucy a všichn strnuli. Nejvíc však strnul Natsu. ,,Jak to myslíš kdo jsme? Ty si nás nepamatuješ?" Položila dívce otázku Erza. ,,Eh? My se známe? Vidím vás poprvý v životě." Podivila se Lucy a vstala. Všichni se na ní zoufale dívali a Lucy se cítila nesvá. Hluboko v srdci věděla, že s těmi lidmi má zvláštní pouto, ale nemohla si vzpomenout. Věděla, že je zná, cítila v srdci, že k nim chová nějaké emoce, ale nevěděla jaké. Byla zmatenější než kdy jindy. ,,Lucy.." Zakňoural ufňukaně Happy. Z očí mu tekly slzy a blondýnka se nervózně zaculila. ,,Wendy nemůžeš zjistit co jí ten parchant udělal?" Zavrčel Natsu a měl co dělat aby mu neujely nervy. Přeci jen, vyznal jí svou lásku před všemi a on jí donutí zapomenout. Ale i přes vážnost situace ho jemně hřála u srdce její slova. Natsu... Taky tě miluju... To mu řekla a pak jí ublížil. Zavrčel a cítil nenávist tak silnou, že jí skoro neovládal. Ostatní na tom byli podobně. Ublížil členovi cechu, členovi rodiny. Nenávist ve všech silně hořela. Jediná Lucy se cítila zvláštně. ,,Gomenasai, kolem její mysli je složitá bariéra temného kouzla. Nechce mě to pustit dovnitř. Dá se zničit jen samotnou myslí." Řekla verdikt smutně Wendy a Charla jí uklidňovala, že to není její vina. Ale i přes to si všchni dávali Lucyino zranění za vinu.
,,Musíme se vrátit do cechu. Třeba mistr bude vědět co s tím." Vzdychla si Erza. Nakonec se souhlasilo, přes noc zůstali v krčmě ve vesnici. Natsu, Gray a Happy byli v jednom pokoji. Natsu byl zamlklý, seděl u otevřeného okna a pozoroval hvězdy. Bylo léto takže vzduch byl teplý a zima nebyla. Gray ležel na posteli a s neskrytou starostí sledoval kamaráda.
,,Natsu, jsi v pohodě?" Zeptal se Gray tiše. Natsu se zasmál. ,,V pohodě? Jasně proč ne. Holka, kterou znám už několik let, holka se kterou mám spoustu vzpomínek, holka která se mi líbila od prvního okamžiku, kdy jsem ji spatřil. Holka, kterou jsem měl fakt rád, holka kterou miluju si na mě nevzpomíná. Nějakej bastard jí udělal něco s pamětí, ublížil jí. Až uvidim toho bastarda, zabiju ho." Zavrčel Natsu a Gray viděl v jeho očích slzy. ,,Pojď spát ohnivá palice, takhle nic nevyřešíš." Vzdychl si Gray, takhle Natsua viděl poprvý. Ani po údajné smrti Lisanny nebyl takovýhle. Natsu se ušklíbl. ,,Neporoučej mi nudisto." Oplatil mu to, ale i tak zalezl do pokoje, zhasl světla a šel spát.
Ve vedlejším pokoji panovala podobná nálada. Lucy seděla na posteli a naproti ní seděla Erza. Wendy už spala a Charla taky.
,,Jmenuješ se Lucy Heartfilia, jsi dcera bývalého bohatého obchodníka. Měla jsi složité dětství a utekla si z domova. Pak jsi potkala Natsua, ten tě dostal k nám do cechu. Jsi hvězdý mág povolávající hvězdné duchy. S Natsuem tvoříš tým už od prvního okamžiku a skvěle spolu vycházíte. Natsu má s tebou výjimečný vztah a ty s ním. Nehádáte se a naprosto si důvěřujete. Kvůli tobě náš cech byl zničen, museli jsme bojovat s Phantom Lord a mnoho našich členů bylo zraněno. Ale my jsme za tebe bojovali rádi, byla jsi a vždy budeš člen cechu, člen naší rodiny. Všichni v cechu tě máme rádi. Po bitvě s Phantom Lord se k nám přidala Juvia a Gazeel, oba dva se stali tvými přáteli. Pak se proti nám obrátil Laxus, byla jsi znovu poslána do bitvy a za pomocí Lokiho, člena Fairy Tailu, který byl hvězdný duch a stal se tvým bojovníkem si vyhrála nad Bixlovem. Jak šly časy, stala jsi se duležitou členkou. Nevím, celý tvůj příběh není duležitý. Ale jedno bys vědět měla. Jsi hodná, přátelská, celkem silná, jsi členka naší rodiny, jsi občas uječená a máš mnoho nálad, jsi spisovatelka a jsi chytrá. Víš, zažili jsme toho hodně. Při magický olympiádě jsi prokázala svojí věrnost, odhodlanost a statečnost. Chci ti říct už jen jedno, Natsu tě miluje a ty miluješ jeho. Prober si to jak chceš. Jdeme spát." Řekla Erza, zhasla světla a lehla si do postele. Lucy však spát nešla, seděla rozklepaná v posteli a třeštila oči před sebe.
Cech? Rodina? Přátelé? Natsu... V Lucy se něco zlomilo a ona zkolabovala. V mysli jí běhaly útržky vzpomínek. Křičela ze spaní a třásla sebou. ,,Lucy probuď se." Zatřásl jemně s jejím tělem někdo. Když Lucy otevřela oči, nad ní byly všechny tváře jejích přátel. Natsu měl v očích starost jako ostatní a dívku držel pevně za ruku. Blondýna sebou trhla a posadila se. Třeštila jí hlava. Venku bylo už ráno.
,,Co se stalo?" Dostala namáhavě ze sebe Lucy. ,,Křičela si ze spaní" Řekla starostlivě Wendy. ,,Je ráno, musíme do cechu. Třeba ti tam pomůžou." Usmál se povzbudivě Gray a Lucy se zářivě usmála. Její úsměv všem zvedl náladu. Na malý okamžik v ní viděli tu starou věčně usměvavou Lucy. Jen Natsu se nesmál, pořád dívku držel za ruku a snažil se nebrečet. Bolelo ho to. Cítil jako by mu někdo drtil srdce, měl stažené vnitřnosti a špatně se mu dýchalo.
Tým vyšel z hostince a už je vítal starosta vesnice. Dal jim odměnu a nechal je teleportovat na nádraží. Naštěstí měli ve vesnici mága, který uměl teleportační magii což se hodilo. Na nádraží nasedli na vlak. Natsu se složil na sedačku a zezelenal. Bylo mu na zvracení. Lucy se na něj nechápavě podívala. ,,Trpí silnou cestovní nevolností." Vysvětlil Gray, který neměl ani chuť Natsua pošťuchovat. Cesta uběhla celkem rychle a oni se vrátili do cechu. Erza ještě předtím ve vesnici poslala po teleportačním poslovi zprávu Mistrovi. Když přišli do cechu, mistr si je pozval do jiné místnosti kde bylo ticho a klid. Když mu všechno řekli, Makarov se tvářil utrápeně. ,,Ještě sem o takové magii neslyšel. Není to dobré. Budeme muset vyčkat jak se to bude vyvíjet a snažit se aby si Lucy vzpomněla. Zavolám sem Polushiku, ale nemyslím, že něco zmůže." Promluvil mistr a na všechny včetně Lucy dopadl smutek. Lucy si tak moc chtěla na ty tváře vzpomenout, ale cítila v mysl tíživou prázdnotu. Vrátili se do hospody a Levy zašla za Lucy. ,,Ahoj Lu-chan, vzpomínáš si na mě?" Zeptala se s nadějí Levy. Blondcka smutně zavrtěla hlavou. Celý cech truchlil, bylo to jako zvláštním přijít o člena rodiny. Všichni se snažili Lucy připomenout, ale ta měla v hlavě pusto.
Lucy seděla ve svým bytě a snažila se urovnat si myšlenky. pohledem mimoděk zabloudila na spícího Natsua, který spal s Happym v její posteli. Nevěděla proč, ale musela se usmát. Cítila k němu velké pouto, možná Erza měla pravdu. Možná Natsua vážně miluje i když si na to nepamatuje.
V momentu kdy si to připomněla, před očima jí projely všechny vzpomínky od jejího narození. Když vzpomínky ustaly, ležela v křečích na podlaze, z očí jí tekly slzy a z úst jí tekla krev. Natsu jí držel zoufale v náruči a mluvil na ní. Lucy vnímala jen napůl. Otevřela oči a podívala se do Natsuových očí. Ty se leskly slzami a Lucy v tom momentu zaplesalo srdce. Proč pro ní pláče? ,,Nat...Natsu" zašeptala jeho jméno a pohladila ho jemně po tváři. ,,Nat...su" zopakovala znovu jeho jméno a chlapec se na ní něžně usmíval. ,,Jsem tady Lucy, neboj se." Uklidnil jí a Lucy se znovu začala zmítat v křečích. Za chvilku přiběhla vyděšená Wendy společně s Happym a s Charle v patách. Wendy kamarádku začala léčit. Když ji doléčila, Lucy klidně spala Natsuovi v náruči. Ten dívku pevně držel jakoby ji odmítal pustit.
,,Natsu-san, mám dobrou a špatnou zprávu. Ta dobrá je, že bariéra v její paměti zmizela. A ta špatná zpráva zní, že temná energie se dostala hluboko do jejího mozku a mysli. Nedokážu zničit temnou chakru v její mysli omlouvám se. Nevím jaké to bude mít následky, není v ohrožení života. Výsledek však zjistíme ráno." Řekla diagnózu dívka a Natsu se zalkl slzami. Wendy smutně odešla s Charle a Happy brečel. Natsu k sobě tiskl spící Lucy, pomalu ji zvedl a položil do postele. Sundal si svojí šálu, kterou omotal kolem Lucyina krku. Lehl si vedle Lucy a blondýnku k sobě přitiskl. Dívka se hned zdála o něco klidnější. Tělo ohnvého drakobijce příjemně hřálo. Happy si lehl k nim a Natsu je přikryl dekou. Pak všichni usnuli.
Nastalo ráno, Natsu se probudil první. Vylezl z postele tak, aby spící Lucy nevzbudil. Udělal sobě i dívce snídani a pak už jen čekal u její postele až se vzbudí. O půl hodiny později se blondýnka posadila. Protřela si oči a zaregistrovala Nastua, který Lucy věnoval zářivý úsměv. Lucy se na něj usmála, ale pak její úsměv ztuhnul. Chytila se za hlavu a rozbrečela se. ,,Lucy co se děje?" Vyhrkl zoufale Natsu, ale Lucy ho odstrčila. ,,Nat...su, utíkej.." Zašeptala a pak její tělo obalila hrůzostrašná energie. Než Natsu stihl zareagovat, Lucy se proměnila. Když energie přestala, Lucy vypadala jinak. Její pohled když se podívala na Natsua. Její pohled se změnil k nepoznání. Natsu se usmál a chtěl pohladit Lucy po tváři. Ta jeho ruku silou odstrčila a zamračila se.
,,Nešahej na mě ubožáku. Nesnášim tě. Vypadni. Jak sis mohl myslet, že bych tě vůbec někdy mohla milovat?" Zeptala se posměšně a zasmála se chladným a nenávistným smíchem. Natsu ztuhl, v tom momentě se mu zhroutil svět.
,,Nešahej na mě ubožáku. Nesnášim tě. Vypadni. Jak sis mohl myslet, že bych tě vůbec někdy mohla milovat?" Zeptala se posměšně a zasmála se chladným a nenávistným smíchem. Natsu ztuhl, v tom momentě se mu zhroutil svět.

Dark Lucy I.

8. listopadu 2014 v 23:22 | Kiri |  Fairy Tail
První díl Dark Lucy :,). Je to moje první dílo, snad se bude líbit :,). Pište do komentářů. Omlouvám se za popřípadné gramatické chyby :,). *Kiri* ps: první díl je kratší :)


,,Lucy jdeme na misi" vyhrkl růžovlasý chlapec a strkal před blondýnku sedící u stolu papírse žádostí. Lucy si vzala žádost do ruky a přečetla si její zadání. Měli sejmout temnýho mága, který pustošil jejich vesnici. A odměna činila dva miliony, to byla slušná částka za zajmutí a předání spravedlnost mága. ,,Jo, za chvilku budu muset platit nájem a tohle je skvělá příležitost." Přikývla Lucy a dopila svůj jahodový koktejl. ,,Aye sire" přitakal modrý létající kocour vznášející se vedle Natsuovy hlavy. ,,Hej ohnivá palice jdu taky" řekl Gray. ,,Vůbec nudisto." Zamítnul Natsu a ty dva se začali prát. ,,Gray-sama Juvia vám fandí." Rozplývala se nad bojujícím Grayem modrovláska a pakse podívala na Lucy. Její aura se okamžitě změnila. ,,Rivalka v lásce." Poznamenala a Lucy se nejistě zasmála. Vypadalo to na obyčejný den v cechu nosící jméno Fairy Tail. Tehdy ještě nevěděli co se stane a jak moc ta mise ovlivní jejich všední životy. ,,Neříkala sem vám aby jste se uklidnili?" Ozvala se naštvaně Erza a vzala jak Graye tak Natsua za hlavu a praštila jim hlavy o sebe. Kluci se svezli na zem Lucy se ušklíbla. ,,Lu-chan jak jsi na tom se svým románem?" Ozval se přátelský hlas Levy, která byla obklopena dvěmi členy svého týmu. Jettem a Droyem, kteří se jako obvykle hádali o Levy. Ta však měla oči pouze pro lhostejně vypadajícího železného drakobijce Gazeela, který seděl opodál a o něčem mluvil se svojí kočkou Lilym.
,,Levy-chan, už ho mám skoro dopsanej." Prozradila kamarádce Lucy a Levy se usmála. ,,Nemůžu se dočkat až s to přečtu Lu-chan." Pokývala hlavou Levy a odešla si vybrat žádost. ,,Lucy jdeme" Zívl Natsu a Lucy vstala. Lisanna Lucy z dálky probodávala pohledem a pak se vrátila s úsměvem ke svojí práci čili k roznášení pití. Lucy, Natsu, Gray, Erza, Wendy, Happy a Charla nastoupili do vlaku. Natsu po ani ne půlminutě už v mdlobách ležel Lucy na klíně, která ho chlácholivě hladila po vlasech. ,,Jsi slaboch ohnivá palice." Zahuhlal Gray a Erza mu věnovala pěstí do břicha. ,,Jak dlouhoo?" Zamumlal Natsu a Lucy se zasmála. ,,Ach jo zase nějaký čas potrvá než se obnoví u něj účinnost troi." Svěsila rezignovaně rameny Charle. Cesta vlakem trvala tři hodiny. Konečně vystoupili a jakmile se Natsu dotkl pevné země, cestovní nemoc z něj spadla a začal být opět hyperaktivní.
Teď museli ujít ještě dva kilometry, vesnička se nacházela daleko od města, dál vlak však nejel. Když došli do vesničky, přivítal je starosta vesnice.
,,Každý večer sem přichází temný mág, který pustoší naší vesnici. Pomozte nám prosím." Řekl starosta a Erza se na něj povzbudivě usmála. ,,Nebojte, určitě vás od něj osvobodíme." Řekla Erza. Než se nadáli, setmělo se a všichni obyvatelé zamkl dveře a okna. Erza a její tým čekal před vesnicí na hlídce. Před nimi se objevil mág obklopen hrozivou chakrou.
,,Vy jste ti kteří mě mají porazit? Další ubožáci z legálního cechu." Usmál se mág. Erza se přezbrojila do andělské zbroje, meče kolem ní se vznášeli. Natsu obalil svou pěst ohněm a vrhnul se na mága. ,,Ohnivá palice." Zasyčel Gray a sám si vytvořil z ledu dva meče a rozeběhl se na mága. Lucy vytáhla klíče a nahmatala jeden ze zlatých klíčů.
,,Otevři se bráno lva, Leo" vykřikla a vedle ní se objevil Loki. ,,Ahoj Lucy, dlouho jsme se neviděli." Pověděl Loki a blondýna se usmála. ,,Loki znič ho prosím." Požádala Lokiho, kterej se vrhnul do boje. Protivník všechny bez problému odrážel. Wendy stála vedle Lucy a znepokojivě pozorovala boj. Mág odrážel všechny bojující a boj trval už dlouho. ,,Tak to ukončíme." Zavrčel mág a složil z rukou pečeť. Dotekem minimalizoval Natsuovo, Grayovo, Lokho a Erzinu magickou sílu. ,,Cos to udělal?" Zavrčela Erza když všichni tři spadli na zem únavou a Loki zmizel. ,,Ztracená magie. Ovládání vaší energie, předávání, odsávání dokonce můžu manipulovat s vaší myslí. Zlovolná magie. Neporazitelná magie." Řekl útočník a Natsu se zamračil. Zkusil vstát, ale byl bez špetky síly. V tom se na mága řítil řev nebeského draka, ale temný mág řev odklonil rukou. Mág zmizel a objevil se u Wendy. Tý vysál v okamžiku sílu natolik aby si lehla. Ale nevysál nikomu tolik aby zemřel. Podíval se na vyděšenou Lucy. Lucy se vzchopila, vytáhla bič a švihla s ním na mága. Ten vzal bič a přitáhl si Lucy k tělu. Ta zalapala po dechu.
,,Lucy uteč!" Zařval Natsu. Bál se o ní, takovej strach ještě nikdy necítil. Srdce mu rychle bušilo a on vyděšeně sledoval situaci. Chtěl se postavit, ale nepodařilo se mu to. Mág chytil dívku pod krkem a vysál její sílu. ,,Mm vypadáš rozkošně, možná bych ti mohl zanechat dárek na rozloučenou." Zašeptal mág a přejel jazykem po klíční kosti. Lucy sebou cukla a zrudla. ,,Nech ji bejt." Zavrčel Natsu rozčíleně. Naštvaní byli i všichni ostatní. ,,Natsu Dragneel, jsou s tebou problémy. Hodně temných cechů se tě bojí. Ale copak, má náš salamander slabinu? Miluješ jí?" Zeptal se mág a Natsu zrudl. Lucy padala už do bezvědomí. Natsu se kousl do spodního rtu. ,,Salamadře, na tvých slovech závisí jestli ji nechám žít nebo jestli ji zabiju. Vím co si myslíš, řekni pravdu nahlas." Zazubil se mág a Lucy vykřikla bolestí. ,,Lucy.. Miluju tě.." Vyznal se Natsu a všichni vypadali překvapeně. Lucy na moment otevřela oči a se slzami v očích se na Natsua usmála. ,,Taky tě milu...ju" zašeptala a spadla na zem v bezvědomí. Mág se podrbal v černých vlasech. ,,Nebojte, nezabiju vás a tuhle vesnici už otravovat nebudu. Za Salamadrovo kuráž. Nechám ti ji na živu, ale dám jí dárek na rozloučenou." Zasmál se mág a jeho dlaň zčernala. Položil jí černou dlaň na čelo a Lucy se začala třást. Křičela ze spaní a černá energie jí proudila do mysli. Po chvilce se uklidnila a mág se zvedl. ,,Nebojte, bude žít. Sbohem Salamadře, Lucy mě navštíví. Brzy za mnou přijde a věř mi, tvá láska přijde v niveč." Prozradil mág a zmizel. Natsu se vyděšeně díval na Lucy. Když mág zmizel, najednou se všem kromě Lucy vrátila magická síla. Celý tým se rozeběhl k ležící Lucy a Wendy ji začala léčit. Dívka otevřela oči, ale v jejím pohledu bylo něco jiného. ,,Lucy jsi v pohodě?" Zeptal se nadšeně Natsu že dívka žije. Lucy se posadila a rozhlédla se po všech starostlivých tváří. ,,Kdo jste?" Zeptala se zmatená Lucy.

Natsu byl šťastný když zjistil, že dívka žije a vypadá v pohodě..
Pokračování příště